Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars (Visceral Games)

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

EA bir çok SW oyunu üzerinde çalışıyor, görünüyor ki işi oldukça ciddiye alıyorlar.

DICE'ın Battlefront 3 üzerinde çalıştığını biliyoruz.
Visceral Games'de Star Wars üzerine çalışıyormuş.

Ama asıl önemli haber şu: Naughty Dog'un efsanevi creative director'ı Amy Henning Visceral Games'e transfer olmuş ve Star Wars Projesinin başına geçmiş.

Umutluyum.
Sosyal ağlarda paylaş

tortanic mükemmel bi star wars deneyimiydi. sw konusunda hiçbir falsosunu hatırlamıyorum. benden daha hakim insanların tespitleri varsa da üç aşağı beş yukarı öbür oyunlar kadardır ki o scale'de bir oyun için doğal.

o teyze legacy of kain yazarlarındanmış. böyle insanların eline star wars'ı verirsen gerisi gelir.

en önemli ve merak ettiğim kısım oyunun türünün ne olacağı. multiplayer'da lightsaber sallayabileceğim bir oyun harika olurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

Gelen SW oyunlarından biri (muhtemelen bu) open world olacakmış zaten.

Abi franchise'ı milyarlarca dolara aldıktan sonra sütünden yararlanmak için her genre'dan oyun çıkarırlar. Bence biz kârlı çıkacağız bu olaydan.

Jedi Knight'da gelecek, KOTOR'da gelecek, 3-5 yaş arası speed racer'da gelecek. Önemli olan sağlam adamların eline teslim etmek. Şimdilik öyle görünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi sağlam adam EA değil tabi ki. EA'nın işleri bok etme potansiyeli çok yüksek tabi ama firmalar iyi iş çıkarıyor. EA'nın ilişkisi Titanfall ile gayet açık görünüyor işte. DLC olmayacak deyince respawn EA hemen "dur ya olur mu öyle şey, 3 tane dlc çıkaracaksınız." dedi.

Battlefront DICE'ta, Star Wars Visceral'da. Bunlar iyi developer. Ama işte EA, DLC'ydi bilmemneydi diye söğüşlemeye kasacak tabiki.
Sosyal ağlarda paylaş

arcane said:

jedi knight gelsin ama tamamen 3rd person olsun ve RPG öğeleri olsun.

rebellion veya empire at war gibi birşey de şahane olur ama öyle birşey yapmazlar diye tahmin ettiğimden heveslendirmiyorum kendimi.

(tu)

iyi demişin ama dark forces 2 gibi bişey de olma mı ya.
ama nerede o hava, atmosfer bu yılda. o cutsceneler falan. pehey.

atmosferi geçtim bi bölüm geçicem diye ne uğraşırdım. zordu bölümleri böyle dümdüz koşarak geçemezdin falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...