Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albion Online #2

BeIlow

Öne çıkan mesajlar

Abi adamlar harbi gerizekalı ya, her gün saat 12:00 da Client güncelleniyor, iki gündür adamlar testing.albiononline.com adresini guncellemediler(android için eski versiyon indirilebiliyor hala) , mesaj attım gündüz.ozur dileriz unutmusuz dediler ama üzerinden 8 saat geçti hala eski 1.019 versiyonu var. Oyun 1.020 versiyonuna yükseltilmiş. Yarın öğlen 1.020 ye yukseltecekler indirme linkini ama oyun 21 olucak.
Sosyal ağlarda paylaş

bir kaç sorum var. annenin evi nerde. Guild etrafındamı takılıyosunuz? Resource dağılımı zonelara göremi oluyor yoksa her zoneda her resource çıkabilirmi. Mesela ben başlangıç yerinden uzaklaşıp guildin etrafına gelsem oradanda t1 t2 resourcelar alabilcekmiyim? Guild içindeki craft benchlerde herşeyi yapabilcekmiyim yada işleyebilcekmiyim en low tierden en üst tiere kadar?

Oyunu çok sevdim ama gördüğüm kadarıyla solo oynanıcak bir oyun değil. Tek başına ağaç kes, taş kır bir yere kadar. Community ye karışmak lazım bir an önce. Eğer yukarda sorduğum sorular guild etrafında yapılabiliyorsa yeni oyuncuları bir an önce o tarafa çekmek lazım. Cheers.
Sosyal ağlarda paylaş

geldim guildin oraya. ev icin matları topladım, emekleyerek kurabilecegim yeri aradım. 5 gold 50 silver istedi, bende 25 silver varmış.

abv böyle oyunun. 0 yazıyor build ekranında, ama kurmaya kalkınca para istiyor, zaten o kadar mat üzerimizdeyken kımıldayamıyoruz. betadır eksiktir anlarız da, bu resmen eziyet baska bi sey degil.
Sosyal ağlarda paylaş

knoxville said:

abi tek iskencemiz guilddeki carpik kentlesme
3 gündür ordan oraya kosturuyoruz daha kendime bakamadim

yikip bastan insa etmek falan gerek :(

Blacksmithin yanına çadır diken adam benim.nasil olsa yıkıp başka yere ev yaparım diyordum ama busabah baktım ev dikecek yerde kalmamış. Akşam zindan yaparsak biraz para yüzü görüp çadırı yıkacagim inşallah.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...