Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls Online #3

dreagloth

Öne çıkan mesajlar

Nigger_of_the_sand said:

Oyunum ine dursun sizden bi tavsiye istiyim

Melee oynamak istiyorum, tercihen tank, ve magic dependency'si minimum olsun istiyorum. Yani öyle ateş topları büyülü bilmemneler atmak istemiyorum, düz adam olacak.

Ne seçeyim?

Valla en düz class Dragonknight onun bile magical abilityleri var yani bodoz warrior yok gibi bir şey, ha ama sen koymazsın slotlara onları, bilemem.
Sosyal ağlarda paylaş

level 33 den beri grinding yapıyorum yalnızca main quest yapıyorum hic bir quest yapmadım daha.
Su an veteran 5 im hala ama sanırım bir gecid buldum veteran 6-7-8-9-10 da dolasabiliyorum. Bu 6 da ozel bir yer var sizi hemen vet 10 yapan zaten millet bu acıkla vet 10 oluyor sanırım bugun yarın nerflenir dungeonların cogu item bakımından nerflendi zaten . benden tamamı ile ümidi kesin çunki şu an kalkmamak üzeek kasmaya oturdum vet 10 kadar durdurak yok .şu an veteran 5.in ortasında Keşke bu acıgı daha once bulsaydım gunler oncesi vet 10 dum .yazımın kusurana bakmayın ayaykta uyuyorum .
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi veteran 4 ken vet 10 kadar haritaları açabiliyorsunuz . vet 6 haritasında ki noktada kasarak . cok hızla level alıyorsunuz yalnızca cadwell silverı yapıyorsunuz . sonra grinding ve vet 10 .keşke daha önce bunu farketseydim ama ben 6 olmadan diger bolume gecilmiyor sanıyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Eee neymis acik?

Hangi harita ? Hangi faction ? Her factionun vet 6 haritasi farkli..

Birseylerden bahsediyorsun ama havada abi hep...

nasıl 10 oluyorlar sanıyorsunki 2 gecede ? dikkat et bak cadwell gold a gecenler 2 gecede 10 oluyor mesela ben su an 5 im demin mage guildi 10 ladım birazdan level kasmaya baslıyacam bakalım nereye kadar..
Sosyal ağlarda paylaş

200 kisilik vet guildine uyeyim iki kisi vet 10 bizde .. Dedigim gibi hangi faction icin bu ? ebonheartim ben.

Bi boss add kesilen dungeon vardi oda nerflendi bildigim baska varsa buraya yaz abi ne olacak? Nasiplensin millet vet 7 olmak uzereyim zaten.. Rahat birseyse denerim.

@scalanova
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

200 kisilik vet guildine uyeyim iki kisi vet 10 bizde .. Dedigim gibi hangi faction icin bu ? ebonheartim ben.

Bi boss add kesilen dungeon vardi oda nerflendi bildigim baska varsa buraya yaz abi ne olacak? Nasiplensin millet vet 7 olmak uzereyim zaten.. Rahat birseyse denerim.

@scalanova

belki buda nerflenmiştir daha yeni gidip görücem. Bu arada ebonheartlar pvp de resmen veteran 10 bölügü şeklinde dolaşıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler dün sabah meintenance'dan sonra oyundan düşmeye başladım... TTNET ADSL kullanan kimse varmı ESO oynayan (sorun yaşayan yada yaşamayan) oyuna ne zaman girsem 30sn ile 3dk arasında bir sürede (süre değişken) oyundan düşüyorum

ERROR connection lost yazıyor

Oyunu administrator çalıştırdım olmadu
addonları sildim olmadı
WTFast kullanıyordum WTFast'sız da olmadı
IP degistirdim olmadı
firewall kapadım DNS iptal ettim yani denemedik şey kalmadı yaklaşık 27-28 saattir ne zaman bağlansam kısa bir süre sonra düşüyorum serverdan...

Support'ada yazdım acc ile ilgili sorunum yok, geriye ISP kalıyor, sizde TTNET kullanıcısı varsa sorunu yaşayan yada yaşamayan yazarsanız sevinirim

Ulen 2 Char var biri VR10 biri VR2 oyun oynayamıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Achiden fazla q var tamam da mesela shadowfende kılı kılına yetiyo, riftte de öyle, gurup dungeon yaparsan ordan gelen 2 taneyle tamamlıyosun anca. Yoksa millet niye forumlarda bas bas bağırıyo ki? Seçimlerden ötürü açılmayan da varmış ben farketmedim ama o da olabilir ne var yani 5 er tane fazla quest olsa gerekenden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...