Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2014 - Bahar

GERGE

Öne çıkan mesajlar

week friends baktimda cok zorlama dram donuyor begenmedim

benim bu sezonda en sevdiklerim
Bokura wa Minna Kawaisou
Haikyuu
Chaika - The Coffin Princess (Hitsugi no Chaika)
No Game No Life

bunun disinda meeeh olanlar
Black Bullet (ciddi anlamda anlatim sorunlari var bu animenin, cok rushlanmis gibi geliyor)
No Game No Life (guzel anime ama turunden dolayi cok sevmiyorum
Mahouka Koukou no Rettousei : bu tam fail ya begenip 3. kitabina kadar okudum ama cok sıkıcı ana karakterin allah olmasi asdfadsf
Sosyal ağlarda paylaş

En sevdiklerim, sırasıyla;

Bokura Wa Minna Kawaisou
No Game No Life
Haikyuu
Knights of Sidonia
Broken Blade
Mangaka-san to Assistant-san
Ryuugajou Nanana no Maizoukin

Özellikle ilk 3 ünü bayağı sabırsızlıkla bekliyorum.

Akuma no Riddle ve Blade&Soul için biraz kassalarmış olurmuş ta o limiti geçemediler. Yine de güzel ama.

Mahouka o kadar kötü ki izlerken beynimin acı çektiğini hissedebiliyorum. Ama so bad its good limitini geçtiği için seviyorum da bir yandan.
Sosyal ağlarda paylaş

Soul Eater bu bölüm güzel olmuş ya...
Ama genel olarak seviyormuyum nefret mi ediyorum emin değilim şu anda. 1 bölüm ya eski karakterleri filan göstererek, ya da hikayeye dalarak ağzımıza bir parmak bal çalıyorlar, sonraki bölümde kalitesiz moeshite abanıyorlar.

Ama önceden hangi bölümler tırt olucak bilsem de bölüm atlaya atlaya izlesem bu sezon en sevdiklerim arasına girebilirdi bu :p
Sosyal ağlarda paylaş

shaft cgi yapmasın bir daha lütfen, küçük bir kısım da olsa skandal kötüydü

soul eater not'ın bitmesini bekliyorum ben. işte güzel bölümleri izlerim herhalde moeshit yüzünden dropladım.

brynhildr droplayan varsa, 10.bölüm oldu hala memeleri görüp, benlere bakmayı es geçiyor mc. anime bitecek dsdf

mahouka izlerken cringe'den yattığım yerde dönüyorum bildiğin nasıl bir anime bu lan. generic durum x kişisi zor duruma düşer, bir anda bişeyler belirir böyle, kötü adamlar bertaraf olur, divine intervention gibi. KIM YAPTI BUNU, KIM OLABILIR KI ?!?? ve tatsuya, karanlıklar içinden gelir. evet, bunu bilmiyorduk zaten. adamın 5 tane clone'u var herhalde her yerde bitiyor. bir an biri tatsuya'nın yardımı olmadan bi problemi çözecekti diye çok korktum ama.
Sosyal ağlarda paylaş

black bullet da kötü ya. loli pandering'in bokunu çıkardılar, tiksindirdi yani son bölümde özellikle. bitireyim diye izliyorum sadece.

bi yandan shingeki no kyojin bi yandan darker than black with lolis dramı scripti çorba olmuş, bir bölümü ötekisini tutmuyor. preview iyiydi en azından. savaşa gidecekler gibi bitti, bi açtım mc kızlara ders veriyor. spoiler doğru büyük ihtimal da bunu herkes biliyor da, mc bilmiyormuş gibi bi hava var işte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Sezon sonuna kadar devam ettiklerim sunlar, bu sezonu da bunlarlar bitiririz artikin:

Kindaichi
One Week Friends
Kawai Complex
Chaika
Nanana
Mekakucity
No Game No Life

Hep aynisi oluyor zaten, her sezon 7-8 seri ile devam ediyorum. Bu sezon epey vasatti ama, bunlarin arasindan tekrar izlerim diyecegim tek sey Kawai Complex, o epey epey iyi. Nanana guzel bir de ama tekrar izlenecek kadar degil, cast zayif. Genelde bahar sezonlari da iyi olurdu aslinda.

Nanana OP cok iyi bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...