Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2014 - Bahar

GERGE

Öne çıkan mesajlar

haikyuu güzelmiş. izlediğim ilk spor animesi. spor animelerine karşı önyargılıydım. ping pong kırdı bu önyargıyı gerçi onu da spor animesi olarak sayamıyorum ayrı birşey. spor subgenre gibi kalıyor, seinen zaten. mr.tsukimoto da haikyuu'da tsukishimaymış

bu sezondan kawai complex'e bakamamıştım bi. madem bu kadar tavsiye ediliyor bi göz atayım ona da
Sosyal ağlarda paylaş

mayısta nisekoi bitti ya çok sevmiştim ben :( chitoge :(

3 ekimde ova geliyormuş, 2. sezon için opening yapan grupla anlaşmışlar galiba.

bunu da bahar konusuna yazdım ama sanırım orjinal çıkış şeyine göre yazmalıydım. ocakta çıktı mesela kış 2014 gibi. affedin artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
BabacumMostors said:

gençler.. bahar sezonunda hiç bir şeye bakamadım.. liste pls ne izlenmeli?

bokura wa minna kawaisou

Acik ara sezonun en iyisi bence. Bu sezon ciksin diye saat hesapladigim tek seri zaten. Crunchyroll ripini cek, ceviri cok saglam olmus.
Sosyal ağlarda paylaş

Broken Blade i izlemeyi hep erteliyordum, 9 a kadar çıkmış bari izliyim dedim de çok iyiymiş bu ya, niye bu kadar bekledim ki?
Üst üste izlemek te ayrı zevk gerçi ama bu kadar bekletmek ayıp olmuş (ki daha da önceden filmlerini izleseymişim keşke, 3-4 senelik filan sanırım onlar, onun için daha da büyük ayıp olmuş)

Filmleriyle aynı diye filmleri izlemedim de hem bu sezonki seriyi hem de filmlerini izlemiş birisine danışmak lazım, filmlerden eksiği var mı 2014 serisinin?
Sosyal ağlarda paylaş

kill la killden sonra benim hiç bakasım gelmemişti, babacumun sorduğu sorudan faydalandım yavaştan bir iki izliyorum. bi de saeros ile benzer zevklere sahip olabiliriz geçen dönemlerde ondan bakıp beğenmiştim galibasdsdaf.

haikyuu izledim çat diye bitti 9 bölüm.

Saeros said:

yalnız hiçbir spor türüyle alakası olmayan bir adam olarak şu dönem en beğendiğim animenin Haikyuu olması ilginç
her hafta OFF BUGÜN HAIKYUU VAR BEST DAY EVR moduna giriyorum

free izlemediysen bi bak ya. ben de bin bir ustalıkla basket animelerinden kaçan adamım ama freeyi beğenmiştim. hemen hemen aynı contex.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...