Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 2.0.1

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

haftasonu biraz bakındıkda ben mantığı anlamadım, şimdi karakter 60 dı ama eski gearı yeni düşen gearlara göre baya kötüydü. ortalama bir gear topladım, torment 2 yapabilir hale geldim ama torment 2 i yavaş yapıyorum barbarianla. dps/survival dengesi iyi kurulmuş olmasına rağmen dps düşük kalıyor bir sürü buildle. itemlarım ortalama ama iyi değil, sebebi bu.

sıkıntımın olduğu noktaya geliyorum, saatlerce oynadım torment 1 ve 2'de oyuna ilk girdiğim 5 saatte düşenlerden başka upgrade bulamıyorum. ah'de falan baya bir şey aldım düşmeyen slotlara ve baya vakit harcadık ama yok yani düşmüyor upgrade. onlarca sarı, belki 10'a yakın legendary düşürdüm.

burada kriter nedir, yani lootun qualitysini ne belirliyor? torment zorluk kademesi mi? torment 2'de 1h ler düşüyor 600-900 dps, 2h ler düşüyor belki 1-1.1k. satılan itemlara bakıyorum 1.6k'a 2h var, 1.3'e 1h var. pahalı olanlarda değil bunlar.

itemization progressi yeni sisteme göre nasıl ilerliyor? torment 1'e başlar, torment 2'e item dizer, sonra torment 2'de daha iyi itemlar düşer torment 3'e geçersin şeklinde mi yoksa başka bir element var mı?

bir de item kasarken nasıl kasmalı? boss runlar hala mantıklı mı yoksa moblara - questlere mi oynamalı?

ps: duo oynuyoruz bu arada, yanımdaki kişide wizard, efektif t2 sololuyor ama t3 sololayamıyor (efektif bir şekilde). saatlerce t2'den bir tane upgrade bulamadı o kadar droba rağmen.
Sosyal ağlarda paylaş

arka sayfada piç oldu, biri vakti olduğunda yanıtlarsa sepetine basarım rep'i.

bingildak said:

haftasonu biraz bakındıkda ben mantığı anlamadım, şimdi karakter 60 dı ama eski gearı yeni düşen gearlara göre baya kötüydü. ortalama bir gear topladım, torment 2 yapabilir hale geldim ama torment 2 i yavaş yapıyorum barbarianla. dps/survival dengesi iyi kurulmuş olmasına rağmen dps düşük kalıyor bir sürü buildle. itemlarım ortalama ama iyi değil, sebebi bu.

sıkıntımın olduğu noktaya geliyorum, saatlerce oynadım torment 1 ve 2'de oyuna ilk girdiğim 5 saatte düşenlerden başka upgrade bulamıyorum. ah'de falan baya bir şey aldım düşmeyen slotlara ve baya vakit harcadık ama yok yani düşmüyor upgrade. onlarca sarı, belki 10'a yakın legendary düşürdüm.

burada kriter nedir, yani lootun qualitysini ne belirliyor? torment zorluk kademesi mi? torment 2'de 1h ler düşüyor 600-900 dps, 2h ler düşüyor belki 1-1.1k. satılan itemlara bakıyorum 1.6k'a 2h var, 1.3'e 1h var. pahalı olanlarda değil bunlar.

itemization progressi yeni sisteme göre nasıl ilerliyor? torment 1'e başlar, torment 2'e item dizer, sonra torment 2'de daha iyi itemlar düşer torment 3'e geçersin şeklinde mi yoksa başka bir element var mı?

bir de item kasarken nasıl kasmalı? boss runlar hala mantıklı mı yoksa moblara - questlere mi oynamalı?

ps: duo oynuyoruz bu arada, yanımdaki kişide wizard, efektif t2 sololuyor ama t3 sololayamıyor (efektif bir şekilde). saatlerce t2'den bir tane upgrade bulamadı o kadar droba rağmen.
Sosyal ağlarda paylaş

Buraya yazıyorum, şimdi yoklukta hayvan gibi oynuyoruz, bir ay sonra expansion çıktığında hepimiz EUH OYNADIK İŞTE 40 EURO PARA VERMEYE GEREK YOK LAN dicez. Şimdi loot yeniyken bayıla bayıla oynuyoruz, 2-3 hafta sonra çükütayın über kemeri dışında düşen bütün legendary beltlere saydırıcaz. Olcak bunlar muhtemelen :p

40 $ fiyatı EUya direk 40 euro diye dayamalarına biraz daha sövülsün yeterince sövülmedi diğer başlıklarda.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

arka sayfada piç oldu, biri vakti olduğunda yanıtlarsa sepetine basarım rep'i.

bingildak said:

Abi düşen itemdan ziyade beyazları topla salvage et archon gear yap. Bracer, glove, shoulder, chest en iyi itemlar öyle yapılıyor. 4'ü için biraz farmla. Zaten onları farmlarken hem key düşürür hellfire ring'i yaparsın hem de legendary; set vs. düşer.

Yeterince iyi proclu craftların ve iyi bir main/off handin olduğunda t4 yapabilir hale gelirsin zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Sparkcaster said:

1600 26000 civarı oluyo gem ve leoric signetle. 2 milyar xp/saate kadar çıkılır sanırım bi farm grubuyla

2B xp zor gibi, yani mira farmla belki diyecegim ama gene zor, ac kapa vakit kaybediyorsun orda da. Chest run'la zaten imkansiz aramasi bulmasi elite'i cekmesi derken vakit aliyor.

T6 Elite'leri ilk gunden peynir ekmek gibi kesince agir buffladilar su an inanilmaz vuruyor eliteler. Stun mtun yetmiyor keza env. dmg'lari dagitiyor adamlarin plague'dir thunderstorm'dur elektriktir. En baba monklar bile duramiyor onunde moblarin adam gibi, T6 büküyor.

Bilemiyorum su an en iyi run gene mira gibi ama o da inanilmaz bayiyor, ben 10 tane ard arda yapamiyorum bunaliyorum direk.

Ilk chest run cok iyiydi fixledikleri, 200+ mob kesmek icin full out kasiyorduk, 200'u kac gectik vs diye hirs yapiyordu insanda, nefes almadan oynatiyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

Dun tavsiye uzerine archon recipelari aldim. Gear topladim baya. T1 baya faceroll otesi oldu 3 pack bile zorlamiyor. T2 buyuk ihtimal artik akici olacaktir.

Hellfire ringe ggelince. Ilk iki anahtari t1 de ilk kesiste 3. Anahtari 2. Kesiste dusurdum.

Design a gidecek vaktim olmadi ama anahtarlar cok kolay dustu t1 e ragmen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...