Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Müjdat gezen ukalalığı diye birşey var

Raistllin

Öne çıkan mesajlar

Bunlar komedyenlerin temel malzemelerindendir , bir daha izlediğin komedi filimlerine alıcı gözüyle bak ; fiziki kusurlar , lehçeler -şiveler , küfür ve yanlış anlaşılmalar en giriş seviyesi kaba tabirle en basit ve aynı zamanda kaba güldürü malzemesi.

Müjdat gezen gibi yarım asırlık bir komedyen istese kaliteli bir şey yapabilirdi ama istememiş.tabii Uğur Dündar'la Müjdat gezen'in arkadaşlığı nerden baksan en az 40 yıllık hadise onun için ilber ortaylıya kızmasına şaşırmadım.

downwhereiam said:

yalnız müjdatın misillemesi tamamen fizik üzerine kurulu (yaşlılık,şişmanlık..vs)
Sosyal ağlarda paylaş

İyi güzelde kaşıkçı elmasını değiştirdiler diye asparagas haber yaparsan.İlgili kurumun müdürü aptalda der salak da.Hiç olmazsa sonra kamera önünde olduğunu farkedip lafımı geri aldım demiş adam.

Fotomaç ve türevi gazetelerin sürekli yaptıkları asparagaslardan daha absürd olmuş öyle bir haber varsa.
Sosyal ağlarda paylaş

İlber Ortaylı'nın konuşması daha tolere edilebilir. Müjdat Gezen'in konuşması rezalet ilkokulu geçtim direkt anaokul terk.. Konu hakkında bir bilgi bulamadım ama birisi usta olduğun bir işte gelip de saçma sapan laflar ederse vereceğiniz tepki de ona göre saçma ya da aşırı olabilir kamera önünde olsun ya da olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

yılların gazetecisi acemi gibi haber yaparsa her türlü hakareti yemesi müstehaktır.
ama buna ad hominemle karşılık vermek son derece acizane bi davranış. şişman falan demek lel.
66 yaşındaki adam şişman olsa ne olucak ya da 4 yaş küçük diye çocuk diye hitab etmeler. son derece yetlingsel argümanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...