Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Faz

Eternal

Öne çıkan mesajlar

Son olarak ismini verdiğim bu arkadaşlar, kendilerince iyi oyuncu olabilir ancak adamlık namına hiçbirşeydir. Gelipte guild m8 ile canım cicim takılıp, buraya phase diyen arkadaşlarını ve denilmemesi gerek diyip başlık açıyor dalga geciyor, sen nasıl bir ruha sahipsin ...

Eternal Zergling Lonelywolf önce siz adam olmayı öğrenin sonra hangi kelime nasıl okunur lugatta olmalı mıdır konusunu tartışın.
Sosyal ağlarda paylaş

sakin ol şampiyon. ''OYUN'' oynuyorsunuz. klavyeyi kapıp forumdan sadece ''nick'' olarak tanıdığınız insanların karakteri,kişiliği,adamlığı gibi konuları sorgulamayın. bu demek değil eternal çok doğru iş yaptı ama kimse üye olurken çok mantıklı olucam diye bi sözleşme imzalamıyor. wow oynamam, konuyu da dün güncel de gördüm okudum ama 5 sayfa dolusu yazıdaki en saçma ve gereksiz yazı/atar seninki olmuş. sakin ol biraz, camdan falan kafanı çıkar. oyun lan
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:

Son olarak ismini verdiğim bu arkadaşlar, kendilerince iyi oyuncu olabilir ancak adamlık namına hiçbirşeydir. Gelipte guild m8 ile canım cicim takılıp, buraya phase diyen arkadaşlarını ve denilmemesi gerek diyip başlık açıyor dalga geciyor, sen nasıl bir ruha sahipsin ...

Eternal Zergling Lonelywolf önce siz adam olmayı öğrenin sonra hangi kelime nasıl okunur lugatta olmalı mıdır konusunu tartışın.

senle dalga geçiyoruz biz anlamadın mı ? daha açık mı yazayım guild m8 ne alaka? adam'a bir sorarlar önce ben ne yaptım da bunlar beni makara'ya aldı diye. her gelen atıyor tokati gidiyor hala akıllanmadın başka guildlerin başlıklarına salça oluyor adamı sürerler ekmege çıtır çıtır yerler böyle laf sokmaya çalışırsın başkası gelir atar tokatı gider.

vereyim mi şimdi ben seni avukata? haraket ettigin için hıı söyle bakalım direk isimde vermişin?
Sosyal ağlarda paylaş

Kemal KILIÇDAROĞLU gibi belgelerle mi konuşalım.

Başlığın açılma tarihi : 16 Feb 2014, 16:38

Bizim Guildde Çıkma Tarihimiz :
Feb 20, 2014 Reticuli left guild
Feb 20, 2014 Løya left guild
Feb 20, 2014 Rhadamantis left guild
Feb 20, 2014 Taqo left guild
Feb 20, 2014 Nêd left guild
Feb 20, 2014 Luciefaire left guild
Feb 20, 2014 Psychotic left guild
Feb 20, 2014 Qebex left guild
Feb 20, 2014 Calima left guild
Feb 20, 2014 Srtnzcn left guild
Feb 20, 2014 Silverpaws left guild
Feb 20, 2014 Piravuk left guild
Feb 20, 2014 Séxystab left guild
Feb 20, 2014 Inertiatic left guild
Feb 20, 2014 Gronba left guild
Feb 20, 2014 Dranax left guild

Senin Laf Atma Çabaların : 22 Feb 2014, 23:37
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi sen nasıl bir karaktere sahipsin diyen, adam mısın sen , adam degilisiniz tarzında ithamlarda bulunan Eniac,
Şimdi ben sana Kemal Kılıçtaroğlu değil de..
Ahmet Çakar tavında bir sunum yapacağım..

http://img.haberler.com/haber/983/galatasaray-ahmet-cakar-ve-beyaz-futbol-u-5619983_8858_o.jpg

- 2 gün önce "boş adam" dedigin insanın sana vermiş oldugu tavsiyeler ve feyzler sayesinde oraları azda olsa şekle şemale sokmaya çalıştın.İki gün sonra ayran içtik ayrı düştük tribiyle "Boş adam" sıfatı yakıştırabiliyorsun birine.
O boş adam dedigin adamı dinledinya bir ay..
Öğretin bize nasıl yapılıyor bu iş dedin biz de anlatmaya çalıştık ya ? Ondan sonra buraya gelip guild dramanı yazıp satır aralarında bizlere laf sokmaya çalıştın.
"Geri planda kalalım dedik ellerine yüzlerine bulaştırdılar." falan..

- Ben kimseyle canım cicim takılmam sen rahat ol.
İşimize geldigi gibi yapmam ben.Benim içim dışım birdir.

İnsanların ismini adını kullanarak guildeki üyelere saçma sapan jargonlarla akıl vermeler, tehdit vari ayar vermeler, ayrılan veya çıkan kişilere "millet sizin arkanızdan beddua ediyor ahını aldınız bu kadar insanın gibi.." kalıplaşmış cümlelerle herkese aynı taktikleri uygulamaya çalışan, yalanlar söyleyen adam mı bana karakter ve adamlık dersi vericek..

Bir gün önce kanka kunki dediği veya kardeşim diye ayak yaptıgı şahıslar guild'den cıkınca kompozisyon yazar gibi guild draması yapan ve bold karakterle insancıklar yazan adam mı bana adamlık dersi vericek..

Senden mi ögrenicem ben adamlığı ? Sen kimsin ?
Bana burda adamlık ile ilgili cümleler kuruyorsun.
Milletin seni burda alay konusu yaptıgı yetmedigi gibi birde beni konuştuyosun.
İnsanları kullanmak namına canım cicim takılan bi adam varsa o da sendin.
Bana bununla ilgili feedbackler geldi merak etme.
Seni ve guildini bir ay gibi kısa bir sürede tanıdım..
Pırlanta gibi insanlar da vardı o guild'de ama o guild'in tek problemi sensin.
Sırf muhabbet geyik olsun diye karakterlerimden birini oraya transfer ettim, yardım etmeye çalıştım.
Bi skim bilmediğini geçtim, birde millete karşı iki yüzlü oynayışlarını görmek sadece bir ayımı aldı.

Ventrilo kanallarında aşağıda farklı konuştugun adamla üst kanala çıkınca, milletin içinde şekil ve gider yapmaya çalışan adam mı bana adamlık dersi vericek ?

İki stream açıp dalga malzemesi olunca;
"haklısınız beyler onu unutmuşum ben.." diyecegine
Burda işin orospusu olmuş adamlara aşık atmaya çalışırken binbir türlü yalanlar türeten adam mı bana adamlık dersi vericek ?
yok mouse'um naga yok bind'ım şurda burda..

Officer yaptığı kişinin oyun bilgisine ve becerisine güvenerek almış oldugu tavsiyeleri bir taraflarından anlayıp millete taktiksel ayarlar vermeye çalışırken, olaylardan hiçbir haberi olmayan kişilerin isminlerini kullanarak " bakın siz böyle böyle olmassanız şu officer sizi raidlere almıcak.. " şeklinde laf oyunları yapan adam mı bana adamlık dersi vericek ?

Orada kalmış olan arkadaşlara sesleniyorum..
Hepiniz güzel insanlarsınız.sizleri tanıdıgıma çok sevindim.Hala da bir çoğunuz ile konuşmanın tatlı sevincini ve heyecanını yaşıyorum..Bana herhangi birinizin beddua ettigini veya herhangi birinizin ahını aldığımı kesinlikle düşünmüyorum.
Bunlarda Kralın oyunları..

KRAL ÇIPLAK dostlar.. KRAL ÇIPLAK.

http://www.medicorium.com/images/news/n_1545_m.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Bravo işte size. Ayrıca orada çoğu left alt karakterleriniz.
Uzatma diyoruz hala log çıkartıyorsun. Bu konuyuda kitletceksiniz.
Yol aldınız, yol verdik . Tarzınız,davranışınız üslubunuz bize uymadı yollar ayrıldı.Biz mekanik olarak mutluyuz. Sende debeleniyorsun nedendir bilinmez.
Sizede başarılar wow hayatınızda.

Şimdi memleket meselesi olan FAZ'ı tartışalım.
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:

Yol aldınız, yol verdik . Tarzınız,davranışınız üslubunuz bize uymadı yollar ayrıldı.Biz mekanik olarak mutluyuz.

Şimdi hala uslubunuz bize uymadı diyorsan ya. Sanki sen bizi attış gibi konuşmaya devam etmeler. Biz çıktık farkında degil arkadaş galiba.

Diğer meselede konumuz Mekanik değil sensin ,senin bu millete laf sokma çalışmaların.
Sosyal ağlarda paylaş

Zergling said:

Her gelen atıyor tokati gidiyor hala akıllanmadın başka guildlerin başlıklarına salça oluyor adamı sürerler ekmege çıtır çıtır yerler böyle laf sokmaya çalışırsın başkası gelir atar tokatı gider.

şuraya bi parantez açma gereği hissettim. Ben hiçbirinizi tanımıyorum mesela , michayla dalga geçme sebebim forumda yaptigi çeşitli talihsiz ve komik açiklamalardan ibaret. (10man progress degildir ve keybind muhabbetleri)

bunlari zavallı gibi ona karşı koz olarak kullanma çaban çok ezik bi hareket oldu diye düşünüyorum , kaldı ki bu acınası tartışmanızı eglenceli bi " troll aktivitesi" olarak görüyo olmanıza rağmen bu dramanın baş karakterleri olarak hepiniz komik durumdasınız.

Ayrıldıgınız guildin sorumlusuyla (tanımıyorum hicbirinizi de 3 kisiydi sanırım ) birlik olmus acınası bi trolleme çabasındasınız. baktın adam cok arkanızdan konusuyo 1-2 düzgün sebepli cevap verir geçersin. Sizinki direk rezil olduk trolle vuralım belki farketmezler hep beraber güler bitiririz çabasından öteye gidemez.

halbuki dedigim gibi şurdaki shitstormun baş karakterlerinden başka bişey degilsiniz sanırım ?
Sosyal ağlarda paylaş

Ifartcritted said:

Zergling said:

Her gelen atıyor tokati gidiyor hala akıllanmadın başka guildlerin başlıklarına salça oluyor adamı sürerler ekmege çıtır çıtır yerler böyle laf sokmaya çalışırsın başkası gelir atar tokatı gider.

şuraya bi parantez açma gereği hissettim. Ben hiçbirinizi tanımıyorum mesela , michayla dalga geçme sebebim forumda yaptigi çeşitli talihsiz ve komik açiklamalardan ibaret. (10man progress degildir ve keybind muhabbetleri)

bunlari zavallı gibi ona karşı koz olarak kullanma çaban çok ezik bi hareket oldu diye düşünüyorum , kaldı ki bu acınası tartışmanızı eglenceli bi " troll aktivitesi" olarak görüyo olmanıza rağmen bu dramanın baş karakterleri olarak hepiniz komik durumdasınız.

Ayrıldıgınız guildin sorumlusuyla (tanımıyorum hicbirinizi de 3 kisiydi sanırım ) birlik olmus acınası bi trolleme çabasındasınız. baktın adam cok arkanızdan konusuyo 1-2 düzgün sebepli cevap verir geçersin. Sizinki direk rezil olduk trolle vuralım belki farketmezler hep beraber güler bitiririz çabasından öteye gidemez.

halbuki dedigim gibi şurdaki shitstormun baş karakterlerinden başka bişey degilsiniz sanırım ?

micha said:

+1
Boş insanların boş takıntıları. Anlayan anlıyor

micha said:

troll'e devam. bari adamların başlığı kitlemeyin bizimkini kitlettiniz.

Ragefreakyo said:

adamların topicinin bacısına atlayıp, sonra da başkasını trolle suçlamak için ne kullanıyorsun, hangi madde ? saglam birşey sanırım denediklerim bu kafayı yapmadı hiç.

trolleme çalışmaları haklısın gardaş.
Sosyal ağlarda paylaş

postu okumamıssın yada direk searchden troll yazip sadece o kismi okumuşsun , tekrar yaziyorum

Zergling said:

takıldıgım nokta : yaptıgımız sarcasmları , geçtigimiz dalgaları sizin tayfa vs mekanik shitstormunda bir koz olarak kullanmış olman

senin tabirinle o "tokat"ları sizin tayfanızı haklı cıkarmak icin degil , michanın oyun bilgisinin zayıflıgı , 10man ile ilgili komik acıklamaları ve bindları yüzünden atmış oldugumdur. (bütün hepsini üstlenmiyorum ama epeyi bişeyler söylemistim kendisine)

sen bunları alip "of herkes senle dalga geçiyor bu yüzden biz haklıyız rofl" gibi bi hava yarattın yukarıdaki alıntıda belirttigim paragrafınla. Bende bundan rahatsız oldugumu ve sizlerin de bu shitstormun bir parçası oldugunuzu unutmamanizi belirttim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...