Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Faz

Eternal

Öne çıkan mesajlar

micha said:

Durmak yok troll'e devam.

Yeaaa hocam bir şey diyecem sana paso orada burada troll trooll diye birşeyler söylüyorsun ama sana heryerden her topic ten tepki var ve hak ediyorsun bunu !

Sen tutupta sanki wow eski günlerindeymiş gibi! sanki Vanilla,TBC ve WOTLK dönemindeki gibi, 7-8 serverda türk guildleri bulunuyormuş ve çekişme varmış gibi artis artis topic açıp! vay afendim bizi takip edin şurdan yazın buradan tarren mill e geçtik vs.

sonra live stream ve sıçmalar falan rezil oluyorsunuz ! ondan sonra milleti mahkemeye vericem ühüüüüüü cry mode falan.

artık sıkıntı verdin cidden! hayır birşeyi adam gibi yapacaksanız yapın bizzat 2-3 arkadaşıma /w atıp biz alkışlayalım ama Yapamıyorsanız bi susun la ! Artık dagılıyonuz mu,birleşiyonuzmu ! ne diyecem sizde drama kapasiteside yok onu farkettim bak. bence guildi dagıtın gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Boş insam demesinin nedeni farklı.

Anlayamazsınız...

/cry

Edit: Kilitlenen başlıkta, adamın nasıl bir ego ve hırsa sahip olduğunu göstermeye çalışmıştım ki son twitch'te yaptıklarıyla haklı çıkarmıştı. Üstüne üstlük kendi ettiği hakaret ve küfürleri hiçe sayarak yok mahkeme vs. diye bıdı bıdı etmesi ve sadece ayrı düştüler diye eternal'a bile sarması bunu doğrular nitelikte. Ve zaten smyrnas'ta soylenecek son sözü söylemiş.

Edit 2: faz konusunun doğru olduğunu düşünmekle birlikte, ME LE veya MİİLİ değil, MEILEI gibi garip bir söylenişe sahiptir.
Sosyal ağlarda paylaş

Konu Faz değiştirdi.. burası gayld başlığı değil lütfen moderatör arkadaşlardan kitlenmesini rica ediyorum.. zira bonpartta tezimizi çürüttü.. i tem ile ilgili bir başlık açabilirim ama hazırlıklı olun.
Bakalım ona cevabın ne olacak bonpart efendi...

Bundan sonra açaçağım konulara da lütfen sadece international guild'lerde bulunmuş üyeler cevap versin. Eğer sadece türk gayld'larında bulunduysanız yorum yapmayın.
Sizinle mi uğraşıcaz...

He bu arada ragefreak senin avukatına gerek yok benim avukatlarım takibe başladı burayı. Teşekkür ederim ince davranışından dolayı...
Sosyal ağlarda paylaş

LonelyWolf said:

Boş insam demesinin nedeni farklı.

Anlayamazsınız...

/cry

Edit: Kilitlenen başlıkta, adamın nasıl bir ego ve hırsa sahip olduğunu göstermeye çalışmıştım ki son twitch'te yaptıklarıyla haklı çıkarmıştı. Üstüne üstlük kendi ettiği hakaret ve küfürleri hiçe sayarak yok mahkeme vs. diye bıdı bıdı etmesi ve sadece ayrı düştüler diye eternal'a bile sarması bunu doğrular nitelikte. Ve zaten smyrnas'ta soylenecek son sözü söylemiş.

Edit 2: faz konusunun doğru olduğunu düşünmekle birlikte, ME LE veya MİİLİ değil, MEILEI gibi garip bir söylenişe sahiptir.

Biz mutluyuz . Eternal Zergling ve sen bu olayı uzatanlarsınız. Dramanın baş rol artistleri, atıldığın yetmiyormuş gibi heryerden troll yapıyorsun kapa artık çeneni.

Arkadaşlar burda bak yüzyılın önemli meselesini tartışıyor.

Son olarak twitch bak ben artisim hebele hübeleyim diye değil aksine eleştir diyedir.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bu rezil olunca olayı "troll heheh xd"ye vurmak cok 2004-2005 falan degilmi

bole 1-2 bişeyler söyleyip agir tepki alinca, farkli topiclerde

micha said:

troll'e devam. bari adamların başlığı kitlemeyin bizimkini kitlettiniz.

micha said:

Durmak yok troll'e devam.

hepimiz cok mutluyuz troll var egleniyoruz havasi yaratmaca? genelde ya bu olur ya da böle tepkiyi veren insanların postundaki gramer hataları didiklenir , "sen önce turkce ogren" falan gibi acinasi şeyler

yani bu cesaret ne , ben boneparttan falan cekinirim mesela ya bole artist artist konusmaya kalksam , cok pis yerden yere çarpar gibime geliyo bi tartişmaya falan girsem ne biliyim
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...