Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Escape From Lion's Arch

yazuach

Öne çıkan mesajlar

Yoo gayet basit:

- TP'yle borsa oynar gibi oynayabilirsin oyunda yapacak iş bulamıyorsan.
- 2 saat içinde spawn olan bütün world boss eventlerine katılabilirsin.
- 2 saat içinde herhangi bir speedrun'a katılırsan en az 10-12 dungeon path bitirebilirsin ki her path en aşağı 1g veriyor. Ekstra loot'ta cabası.
- 2 saat içinde herhangi Frostgorge Champion Train'ine katılabilirsin; ama bu eskisi kadar çok para getirmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle tüm ascended itemlerin nasıl yapılacağını step step anlatan güzel bi site varmı? yeni eventi farmlıyoruz ama düşen itemler hakkında hiçbi fikrim yok. googledan bakıyorum düşen iteme onla bir şey craftlıyoruz. o craftladığımızla başka bir şey craftlıyoruz falan. çok karışık geldi bana. wow gibi recipe bul matları ah'den al yap değil :D . bir de wow shaman tier 5 e benzeyen bir armor set var warriorların onun adı ne tam olarak?

edit: ahanda bu armor set.

Sosyal ağlarda paylaş

Yeni Event Guideları

- Tüm achiler: http://dulfy.net/2014/02/19/gw2-escape-from-lions-arch-achievement-guide/

- Rubble toplamaca: http://dulfy.net/2014/02/19/gw2-memories-in-your-hand-pile-of-rubble-achievement-guide/

- Ascended Backpiece: http://dulfy.net/2014/02/18/gw2-spinal-blade-backpiece/

Dulfy <3
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

event levelı kaç bu arada? top level karakter mi gerekiyor?

top level warrior, guardian var ama mesmer kasıyorum onunla katılmak istiyorum, level 22 daha.

Ben de level 50 thiefim ile girdim evente dün gece, sırf denemek için nasıl level kasılıyor orada diye. Çok harika süper olduğunu söyliyemeyeceğim upscale ediyor 80e otomatikman fakat itemlardan dolayı damageımız düşük kaldığı için eventleri BRONZE olarak tamamlıyosun, haliyle düşük XP veriyor tabi.

Onun dışında 100 adet belonging getirdiğinde 1 level scrollu satan vendor var. Oradan 2 tane aldım öyle öyle 3-4 level aldım dün gece.
Sosyal ağlarda paylaş

GokTurk, hala en hızlı ve en kolay level kasma yönteminin glory boostu ile spvp yapmak olduğunu iddia ediyorum ben. Dün gece kıyasladım Escape from LA eventte level kasmak ile spvpde glory boost ile level kasmak arasında fark var hala baya.

Gloryleri level-up scrolla basa basa çok daha hızlı bir şekilde level atlarsın.

6000 Glory yapmam, 1 saat civarı sürüyor ve 6000 glory demek,4 level-up scrollu yani 4 level demek.
2 saatte 8 level yani. Üstelik pvp seven insansan sıkılmadan kasıyorsun, çünkü devamlı bir competition ve aksiyon var.

Martın 18inde glory'yi tamamen oyundan silecekler, hala mart 18'e kadar en etkili ve hızlı level kasma yöntemlerinden biri varken bence değerlendir. o tarihe kadar 80 rahat rahat olursun zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

yunusemre said:

fort mariner achi'si aynı party'yle giremediğin için baya zor olmuş ya hatta direk şans gibi 13/15 yaptm fort mariner zorlar ama

ya sinir oldum şimdi bütün 45 dakika boyunca fort marinerdeydim, bütün eventleri yaptık overflow diye 1 tane yapamadık sanırım ve vermedi achisini, off sinir harbi.
Sosyal ağlarda paylaş

jester buroya kurudm GW2 yi burda pvp yapıp kasarım diye iş yokken aralarda girerim falan dedim de bürodaki lap top çöp olduğu için nasıl kasıyor anlatamam ve gidince bir deneyeyim bakalım ne olacak. olursa eğer öyle valla günde 2 saatten haftasonu 75 falan yaparım. bakalım yine de haftasonu için hedefim en az 60. şu anda 51 im nerdeyse 52 olacağım. göreceğiz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...