Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sizin en pahalı pişmanlığınız hangisi?

Exodous

Öne çıkan mesajlar

oyun olarak warz.birde utanmadan hiç sebep yokken banladılar bende oyun tırt diye uğraşmamıştım

birde bir kere ev telefonu bozulmuş 1000 lira fatura gelmişti sürekli açık kalmış 1 ay tatildeyken asşkajsf.gerçi bunda benim suçum yok ama telefonun arızalı olduğunu biliyordum arada git gel yapıyordu bu kadar gireceğini tahmin edememiştim üşengeçliğim yüzünden hep

onun dışında çok cimriyimdir kolay kolay pişmanlık duymam para konusunda askşfjasf.zaten çok paramda yok pişmanlık duyacak :D
Sosyal ağlarda paylaş

Microsoft sidewinder klavye sanırım. WoW da macro yapacağım dps in dibine vuracağım çekilinnnn diyerek 2008 de 150 tl ye aldım, eve gelip ilk heyecan taktım ama baktım ne ufak enter tuşuna alışabiliyorum ne ingilizce klavyeye, kaldırdım duruyor öyle. Satsan satılmaz atsan atılmaz nadir eşyamdır kendisi.

Aha daha pahalısını buldum. Sevgilimle (şimdi eşim tabii) görüntülü konuşuruz meheh diye 800 lira (sene 2009 bu sefer galiba) verip aldığım 2 adet nokia xpress music telefon. Görüntülü konuşmanın kalitesizliği sağolsun 1 kere bile o işe yaramadı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...