Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oha demek istiyorum / Eve erkek alma fiyaskosu

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Hee hırsız sandı hee. Bıçaklayan da anne fln değildir veya hem anne hem babadır. 2 bıçak bulunmuş çünkü. Anne dual wield yapmadıysa 2 bıçağı birden. Kızın da atladığını değil atıldığını düşünüyorum gayet.

Ama kız böyle bir ailesi varken neden böyle bir cahil cesaretiyle eve alır ki sevgilisini. YAzık günah be
Sosyal ağlarda paylaş

anne odaya geliyo
oğlan friendly? diyo
anne nope diyip bıçakla koşuyo sallıyo bitane
oğlan kaçarken tişörtünü yırtıp ragleri basarken gg oluyo
oğlan uzakta spawn olduğu içinde kız balkondan atlayıp intihar ediyo yakın biyerde çıkmak için
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

fenn said:

Şu olayın aynısını gündüz vaktinde yaşayan bi aile bilirim. Kızı da görüyorum son derece pişkin, umursamaz bir hal ile hayatına devam ediyor. İnsan da biraz utanma olmalı ya. İş arkadaşına sulanmalar, Ailenin evine Kız veya erkek almaları geçtim. Hiç sonunu hesaplamıyor mu gençler. Facebook hesabı açtı diye öldürülen kadınların ülkesi burası.

Anlattığım olayda cinayet vs yok. Olayın ört bas edildi geçildi.

dimi abi nasi umursamaz bi hal ile hayatina devam eder? bu olaydaki gibi balkondan atlamaliydi

Gop olmasina gerek yok abi baksana forumda da var boyle kafalar

Eve atan erkek olsa
Kiz gonderilir cocuga bi kizilir
Anne uzaklastiktan sonra baba vay capkin aferin der sirtina vurarak
Aksam meyve yerler tv seyredip ailecek
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

dimi abi nasi umursamaz bi hal ile hayatina devam eder? bu olaydaki gibi balkondan atlamaliydi

Olayı sulandırmaya gerek yok. Genç kızın namusunu korumak bize düşmez. Zaten kızın eline asla erkek eli değmeyecek falan demedim. Bu işlerinde bi üslubu var.

Bu konuda dünya görüşlerimiz farklı olduğundan sayfalarca tartışmanın zemini hazır bekliyor. Şunu bilelim ki senin kafandakileri bu saatten sonra ben, bendekileri de bu saatten sonra sen değiştiremeyiz.

Benim kız kardeşim, ablam, kızım yan odada erkek arkadaşıyla sevişme işi bana ters. Bu konu bana ters değil vs vs değişik düşüncelere de karışamam.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

tiLi said:

Olayı sulandırmaya gerek yok. Genç kızın namusunu korumak bize düşmez. Zaten kızın eline asla erkek eli değmeyecek falan demedim. Bu işlerinde bi üslubu var.

Bu konuda dünya görüşlerimiz farklı olduğundan sayfalarca tartışmanın zemini hazır bekliyor. Şunu bilelim ki senin kafandakileri bu saatten sonra ben, bendekileri de bu saatten sonra sen değiştiremeyiz.

Benim kız kardeşim, ablam, kızım yan odada erkek arkadaşıyla sevişme işi bana ters. Bu konu bana ters değil vs vs değişik düşüncelere de karışamam.

ana bacı kartı da çekildiğine göre dağılabiliriz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...