Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oha demek istiyorum / Eve erkek alma fiyaskosu

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

http://gundem.milliyet.com.tr/genc-kiz-sevgilisini-eve-alinca/gundem/detay/1828916/default.htm

Anne babası misafirlikte olan genç kız, sevgilisini odasına aldı. Eve dönen anne, kızının odasındakini hırsız sanıp bıçakladı. Yaralı sevgili sokakta kaçarken kan kaybından öldü. Genç kız da balkondan atlayıp intihar etti.

Sevismek bu kadar zor olmamali ya.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Kızdaki de nasıl bir cesaret ya. Yeni 2000 nesli gümbür gümbür geliyor anlaşılan

Olay çok üzücü hakikaten ama şu yorum çok doğru. Öyle potansiyelde bir aile söz konusuyken ufacık bi boşlukta eve erkek arkadaşını almak nasıl bi cesaret abi, neye güvendin? Yoksa yakalanma korkusu daha mı seksi oluyo?
Sosyal ağlarda paylaş

Şu olayın aynısını gündüz vaktinde yaşayan bi aile bilirim. Kızı da görüyorum son derece pişkin, umursamaz bir hal ile hayatına devam ediyor. İnsan da biraz utanma olmalı ya. İş arkadaşına sulanmalar, Ailenin evine Kız veya erkek almaları geçtim. Hiç sonunu hesaplamıyor mu gençler. Facebook hesabı açtı diye öldürülen kadınların ülkesi burası.

Anlattığım olayda cinayet vs yok. Olayın ört bas edildi geçildi.
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Şu olayın aynısını gündüz vaktinde yaşayan bi aile bilirim. Kızı da görüyorum son derece pişkin, umursamaz bir hal ile hayatına devam ediyor. İnsan da biraz utanma olmalı ya. İş arkadaşına sulanmalar, Ailenin evine Kız veya erkek almaları geçtim. Hiç sonunu hesaplamıyor mu gençler. Facebook hesabı açtı diye öldürülen kadınların ülkesi burası.

abi sen ne diyorsun cidden ya ahaha
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Anlattığım olayda cinayet vs yok. Olayın ört bas edildi geçildi.

dimi abi nasi umursamaz bi hal ile hayatina devam eder? bu olaydaki gibi balkondan atlamaliydi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...