Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bilkentten boğaziçine geçiş 1 seneye değer mi

maroon5

Öne çıkan mesajlar

iç yatay geçişler açıklanmış üstünde de o vardı, bazen yanlışlık yapabiliyor rektörlük yandal-> dış yatay olabilir.
asistanlık sonuçlarını açıklarken de buna benzer başlık hatası yapmışlardı.
Arkadaşta yarın açılklanıor demiş, budur diye düşündüm. Hala açıklanmamış da olabilir tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bugün boğaziçinden aradılar. düşündüğüm gibi kabul almışım. gelip gelmicemi sordular. 17sinde başlıyomuş orda dersler. ben şu an bilkentteyim, bizim dönem 1 hafta önce başladı. derslere giriyorum yani burada. bilkente gelince herşey gözümde büyüdü yine. buradan kaydı sildir, eşyaları topla, orada kalacak yer bul, ders kaydı yaptır vs. çok iş var. normalde bilkentte kalmaya karar vermiştim ama bugün aranınca kafam yine allak bullak oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

maroon5 said:

beyler bugün boğaziçinden aradılar. düşündüğüm gibi kabul almışım. gelip gelmicemi sordular. 17sinde başlıyomuş orda dersler. ben şu an bilkentteyim, bizim dönem 1 hafta önce başladı. derslere giriyorum yani burada. bilkente gelince herşey gözümde büyüdü yine. buradan kaydı sildir, eşyaları topla, orada kalacak yer bul, ders kaydı yaptır vs. çok iş var. normalde bilkentte kalmaya karar vermiştim ama bugün aranınca kafam yine allak bullak oldu.

hayat istanbulda var.
çok paran veya araban yoksa ankara kadar sıkıcı ölümcül bir yer yok. bir de bilkentin zengin züppeleri çok havalı oluyor. istanbulda en azından dünya kadar seçeneğin olur.

bir şey daha:
bilkent özel (parayla okuyan züppe), boğaziçi devlöt (çalışmış okumuş insan) gözüyle bakılıyor saçma firmalarda...
Sosyal ağlarda paylaş

kek said:

maroon5 said:

hayat istanbulda var.
çok paran veya araban yoksa ankara kadar sıkıcı ölümcül bir yer yok. bir de bilkentin zengin züppeleri çok havalı oluyor. istanbulda en azından dünya kadar seçeneğin olur.

bir şey daha:
bilkent özel (parayla okuyan züppe), boğaziçi devlöt (çalışmış okumuş insan) gözüyle bakılıyor saçma firmalarda...

hocam ben de hazzetmiyorum bilkentin ortamından. okul değiştirmek istememin bir nedeni de budur zaten. yalnız başlıkta da yazdığı gibi hem 1 sene geç mezuniyet hem de bir ton uğraş-sefillik demek bu. şimdi bavulları toplayıp istanbula gidince nerede kalacağım bile belli değil. yurtlarda yer yok diyorlar, mecburen kiralık oda falan bulmak gerekecek.
Sosyal ağlarda paylaş

alıntı

maroon5 said:

kek said:

maroon5 said:

hayat istanbulda var.

bir şey daha:

hocam ben de hazzetmiyorum bilkentin ortamından. okul değiştirmek istememin bir nedeni de budur zaten. yalnız başlıkta da yazdığı gibi hem 1 sene geç mezuniyet hem de bir ton uğraş-sefillik demek bu. şimdi bavulları toplayıp istanbula gidince nerede kalacağım bile belli değil. yurtlarda yer yok diyorlar, mecburen kiralık oda falan bulmak gerekecek.

tebrikler öncelikle...
yurtlarda yer yok da, çok zor durumda olduğunu açıklarsan yer buluyorlar.Yurt müdür metin bey iyi biridir gelip konuşursun.
arkadaş ortamın iyiyse her yer iyidir tabiki, iki ünv ortamı kıyaslanamaz...ama manzara var=) manzara için gel:P

şaka tabi, bilkentin eğitimi de çok iyi ama şirketlerde boğaziçi devlet olduğundan > bilkent gözüyle bakılıyor, marka mantığı işte.
Sosyal ağlarda paylaş

geç git abi
bilkentini boğaziçini bilmem
okuldan kayıt sildirip pılını pırtını toplayıp ev aramaya istanbul'a gitmek falan çok heyecanlı şeyler. benim de hayatımda verdiğim en doğru karardı diğer bütün değişkenler biraz daha farklı olsa da senle.
istanbul açıyor adamı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...