Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Darkwood

Grego

Öne çıkan mesajlar

http://www.youtube.com/watch?v=qSjnDKBLZbc&hd=1

~ şahsen merak ettiğim, bir türlü çıkamayan darkwood.

Darkwood is a top-down, oldschool, sandbox survival horror set in a procedurally generated, open world. It features RPG and roguelike elements, with intense combat and a eerie atmosphere. Gameplay wise, it has features in common with games like Project Zomboid, Don't Starve and Teleglitch. As for the atmosphere and story, we like to think that it's inspired by the works of David Lynch.

http://www.darkwoodgame.com/
Sosyal ağlarda paylaş

korku filmlerinde ve oyunlarda çok gerilmeye müsait bir yapım olmasına rağmen azıcık bile gerilmedim.

grafikler desen gta2 bile daha iyiydi. siyah ve gri paletini basıp, arkaya gergin bir müzik verip, dört ayak üstünde koşan yeşil adamlardan kaçmak ortaya bir eğlence çıkarmıyor benim açımdan.

ayrıca indie'ye doydum. bir de bunlar kendilerini büyük oyun yapımcısı gibi hissetmeye başladılar ve batman, lara croft gibi oyunlarla aynı paraya satıyorlar vasat oyunlarını.
Sosyal ağlarda paylaş

popüler olan bir türde 571 milyor indie oyunu falan çıkmıyor lan, kıçınızdan sallamayın :D

platform veya action rpg tadında falan çıkarıyorlar işte, niye çünkü yapması kolay 5 kişilik bir grupla. kaç tane var lan fps indie, arkasında büyük şirket olmayan? yapması zor, paraları yok, kasmazlar buna genellikle, eğer toşankları ağır diilse.

ama evet 20 dolardan yukarı indie çıkmasın bi zahmet. ayıp oluyor. aç gözlü şerefsizler.
Sosyal ağlarda paylaş

bir yerime battığından değil, çeşit olsun diye istiyorum.

rust, how to survive, don't starve, 7 days to die, project zomboid(böyle miydi), dayz, terraria, starbound, state of decay, dead island (ve exp'si)

benim ilk anda aklıma gelenler, çoğunu da oynadım fakat yeter yani. zombie/survival görmek istemiyorum artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...