Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

ANASINI BACISINI töbeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

adam bir demolisher indi, tam 4 kere 2 hp'lik minion'ıma attı 3'er seçenek içinde........ 3 tane earth elemantal 2 tane de fire elemantal vardı bi de adamda.

zaten 2 pyroblast'li 2 tane mage'e denk gelmiştim. arena 7-3 bitti anasını satayım.

edit: Aha illidan çıktı pack'ten. ah bi tinkmaster çıkaydı da 1600 dust alaydık sdhafuasdhufa
Sosyal ağlarda paylaş

illidan çıkacağına ancient of lore falan çıksa daha iyi ya :P

yani daha iyi diil de, kullanılmayan legendary'i DE edesi gelmiyo insanın. sonra öle mal mal kalıyor elinde :D

ayrıca ace biliyor ki hearthstone tarihinin en bahtsız adamlarından biriyim. gerek legendary gerek oyun içi balında.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

ayrıca ace biliyor ki hearthstone tarihinin en bahtsız adamlarından biriyim. gerek legendary gerek oyun içi balında.

aha mage arena seçtim. 1 fireball, 1 poly dışında spell yok deckte. harikulade.... gerçekten gelmiyor bana flamestrike ve frostbolt ya, nasıl iş bu anlamıyorum. millet 3-4'er tane frostbolt atıyor, ben izliyorum
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

illidan çıkacağına ancient of lore falan çıksa daha iyi ya :P

yani daha iyi diil de, kullanılmayan legendary'i DE edesi gelmiyo insanın. sonra öle mal mal kalıyor elinde :D

ya en bahtsız demediğine bakmayın. Sorun bakıyım kendisine kaç legendarysi kaç dustı varmış. Küllliiiiyen yalan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...