Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

Vingthor said:

ya yemin ediyorum pack satın aldırmak için götlerini yırtmışlar. böle salak iş mi olur

Arena yapiyormusun oyuna yeni basladiysan daily quest disinda oynamayi unut yani fazla oynama. Daily, arena yap cik kart biriksin. Arena yapmadan oncede youtube'dan trump denen bir oyuncu var onun arena videolarini izlemeni tavsiye ederim.

bunu yapmam diyorsan zike zike vericen pack alican
Sosyal ağlarda paylaş

Kartları doğru sırayla çeken priest kadar nefretlik bir class yok. Priestin ilacı elini ağzına kadar 4 atack sahibi minion ve en az 2-3 silence özellikli minion ile kurmak. 3 ve daha az attack sahibi minionlar için o kadar çok kartı varki adamın resmen küfür kıyamet gidiyorsun.

Bir de 10 manadan sonra her an mind control gelebilecek şekilde oynamak şart. Yere direk 8-10 manaya bir minion koymak yerine 2-3 tane düşük manalı koymaya çalışmak daha mantıklı oluyor. Yani bir sonraki el yere koyduğun minion'ı kendin yok edemiyeceksen, adam alınca oyunu direk kaybedeceksen koyma daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

ya bişi sorcam
ben yeniyim hadi ama bu priest genelde hep iğrençmi ?
lan adamın işi gücü heallayıp kart çalmak yok etmek
bu ne lan

abi bitane kartı var. bana kombosu falan denk geldi sanırım. her healı dmg vuruyor. adam beni heallayarak tek turda 25 vurdu geçen böle skim elimde bakakaldım

o değilde bu arenaya girmek nasıl zor birşey arkadaş. günde 100 gold limiti var. 2 günde bir girebiliyosun yani
Sosyal ağlarda paylaş

aslında her gün girebilirsin günlük 3 winden 10 30 winden 100 geliyor, daily questler 40 60 veya 100 olarak değişiyor 40 olursa bi tek giremeyebilirsin onu da ötekilerle dengelersin felan.
mesela o trump denen eleman.
free şaman deck yaptı dün rank 1'e çıkmıştı legendary falan yok.
ama tabi her arena yaptığında 2 win almıyor adam sdfsdg
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu ilk açtığında gelen goldlar ile kart almassan, ve düzenli daily yaparsan uzun süre günde 1 arena yapabilirsin.

Practice yaparak normal heroları yenip 100, expertleri yenip 300 alıyorsun. 100 oyun kazanınca 300 daha geliyor. ilk arena beleş zaten, üstelik 3-5 galibiyet alınca ordan da gold geliyor. Günde 1 arena için düzenli gold olur. Ama aynı gün 3-4 kötü aena yapıp eritirsen o zaman 2 günde 1 areneya düşersin mecburen.

Bu arada oyuna harbi o kadar vakit ayırıyorsanız hem EU'da hem US'de oynarsanız ikisi birden baya zaman alıyor. Günde 2 arene bile atarsınız bir EU bir US şeklinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard 3 Nisan için bir media event yapıyormuş.
Season 1 başlıyor 1 Nisan'da, neden 3 Nisan'da event yapılıyor diye düşününce ya iPad release'ini announce edecekler ya da release date'i.

Pax için de şöyle demişler burada:

said:
A chance to find out what’s in the cards for Hearthstone: Heroes of Warcraft, and play the mobile version on iPad.

Çıkarın şunu artık iPad'e de iş yerinde akalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

bide çok sıkıldım abi sadece hunter pri druid geliyor karşıma. yok mu başka bişey oynayan? özellikle 10da 7 falan priest. hep aynı şey bide. double minion health. sonra healthi atak yap vur. bu kadar.

warrior warlock falan çok mu ezik nedir?

abi nerde buluyon priest
level kacsın?
o kadar priest cıkıyosa 2 tane silence bulundur
adam 5 tane kart atsın 1 kartla butun hepsinib bitir
zaten heartstone denen oynun 2 amacı var
biri kart sayısı biri board control adamın double health mini yapcak creature bırakmıcaksın mantık orda

ha su var adama sansa ilk turnden 1 dazdongo
2 tane *2 health 1 tane inner fire gelsiye yapacak bisi yok o 20 dmgı yiceksin her halukarda
Sosyal ağlarda paylaş

lvl28'im. mmr şeyide 14'ten 17'e düştüm sadece priest hunter druid geldi 10 oyun arkaarkaya başka hiçbişi görmedim gerçekten.
4 kere kartım bitti fatigue'den öldüm falan. yok herif healladıkça heallıyor.

benim zaten anlamadığım priest heali 2. e warrior armoru 2. ya priest moba da atabiliyor. o zaman niye 2? bütün kartları heallıyor falan. saçma sapan güçlü bence priest.

druid desen ikinci başlarsa ilk turdan 4 manalık kart açıyor falan. yani ne mob biriktirebiliyosun ne başka bişey. hani mesela mage'de kesinlikle mob biriktirmiyor ama en azından kendi mobunu heallamıyor arkadaş manyaklar gibi.

0 manaya restore 4 health to minions nedir? o hele bitane kart var 0-5 her tur başı mı sonu mu ne 3 heal atıyor. bide işte
2-7lik bi kıriçır var dmg yedikçe atağı artan. bas dabıl helti yap atağı vur. kendine vurdurup vurdurup 2 2 2 sürekli heal basması apayrı bişey zaten. şunun healını 1'e indirmeleri lazım bariz dengesiz
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...