Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:

arenada ilk tur pagle açıcam diye sevindim
6 tur boyunca kart çekmedi

karşımdaki baktı nagle bozuk hiç vurmadı bile. dümdüz bana daldı

rng tanrıları falan yok ya

aynen arena da pagle da bi sıkıntı var sanırım ben 3 kere fln cıkardım hiiç kardı vermedi play mode da kim karşıma çıkarsa her tur kart cekıo
Sosyal ağlarda paylaş

asdhuahsd iyiymiş :)

trump'ın streaminde denk geldim ben de saçma bi misdirection olayına. trump mage oynuyordu sanırım, board'da 7/7 wargolem var. Hunter da 2 secret atmış, bekliyor öyle. Atak verdi, misdirection patladı golem trump'a döndü, tam dalacakken bu sefer de freezing trap patladı. damage'i trumpa vurmadan ele döndü kart.

hunter oynayanlar dikkat etsin :)
Sosyal ağlarda paylaş

Priestlerden nefret ediyorum ya. Arena'da consecration artı equalitymi çaldı, Blessed Champion'ımı çaldı. cons+equ ile yeri temizledi, iki el sonra yerde 4 tane miniom var, 2 tanesi silver hand recruit 1/1'ler, 1 tane de 2/2 var bir tane 7+4 yaptığım wolf rider var. Adam Mind control tech atı yere, o da gitti 4 kart arasından bufflı Wolf Rider'ı çaldı, benden çaldığı Blessed Champion'ı kullandı ve 14 yapıp vurup yendi beni, ve şu 3 kartı çalmamış olsa hiç bir şekilde alamıyordu maçı eheh :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)
Sosyal ağlarda paylaş

fazla şansa dayalı ya. bende de dün 3 kart çaldı, 3'ü de inanılmaz işe yarayan kartlar.

1) betrayal
2) perdition's blade
3) deadly poison

hayır yani blade'i çalmasa, deadly poison elinde çöp kart olacak. ama işte inanılmaz bal sağolsun... kazandı tabii bu 3 kartı da tek turda oynayıp. aval aval baktım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...