Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone: Heroes of Warcraft #4

totemic

Öne çıkan mesajlar

lan buralarda oyuna "yetenek gereksinimi olarak tavladan farkı yok" falan denmiş. azcık öğrenin lan oyunu sonra bıdı bıdı edin :D

kart oyunu, tabii ki şans var, ayrıca random iş yapan kartlar da var ama bütün bunlara rağmen iyi oynayanlar her şekilde zirvede olacaktır (eşit deck ve kart katalogu olduğu varsayımı ile)
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Yalnız tavlada da aynı şey geçerli. O elde ne kadar şanslı olursan ol uzun vadede herkesin şansı eşit, iyi oyuncu daha çok oyun kazanır.

:D

ne alakası var be ahah. tavlada iyi oyuncu diye bir şey olmayabilir bile. o kadar net ki yapılacak hamleler... hayır bi de rakibin ne yapabileceğini tahmin edip ona göre oynamak diye bir şey yok. hs'de rakibin eli, rakibin manası, rakibin oyun tarzı vs vs işin içine giriyor.

"öbür tarafta X Y kombinasyonunu atmazsa bu hamlem iyi" diyorsun max.

şunları aynı kefeye koymak gibi bir şey sözkonusu değil.
Sosyal ağlarda paylaş

e aynı şeyi coldblood la da yaparsın 1 mana. at 1/7 diğer turn uyduruk bi spell kullan sonra 2x cold blood 8/7 minion. adamda silence yoksa yürür gider zaten orada.

evet belki 28/28 olmaz da senin dediğinin olması için elde 2x double hp olması lazım bir de inner fire. ki karşıda priest paladin varken ortada minion bırakmamayı öğrenmeli insanlar.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Oha nasıl aşağıladı adam tavlayı. HS ile tavlanın karmaşıklığını karşılaştırmak tamam saçma da, iyi tavlacı iyi hsci gibi kendini belli ediyor.

yani ezelden beri aynı şeyi derim ben tavla %90 falan şans oyunu. başarıda yetenek oranı baya baya bi az.

ben düşünmüyorum pek yetenek gerektirdiğini açıkçası, zaten o yüzden de yıllardır neredeyse oynamadım hiç. havuz başı veya nargile kafe falan oyunu işte benim gözümde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...