Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Unsung Story: Tale of the Guardians

knox

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 1 yıl sonra ...
Divinity ve shadowrun çok çok iyi. Bayıldığım iki oyun.

Pillars of Eternity ve WL2 beklentinin biraz altında kalsa bile yine iyiler.

Dead State ve Satellite Reign bunlara alpha beta hariç çok bakamasam da yorumları genelde olumlu. Tonlarca oyundan vakit bulsam özellikle Dead Statein son halini baya merak ediyorum.

Tormentın alphası bile çok iyi görünüyor, deliverance ı daha oynayamadık ama devamlı bi updateler şunu yaptık bunu yaptıklar vidyolar falan güzel gidiyor şimdilik.

Ben baya memnunum ya KS oyunlarından. Hatta bireysel memnuniyetimi geçtim objektif gözle bile beklenenin çok üstünde bi performansı var platformun. Öyle kastellilik bi durum bizim için en azından yoktur, haçari kuçari wapanese oyunlarıyla SJW dumplarını gerçek RPGlerden ayrı değerlendirmek lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de Kickstarter'da para yatırdığım oyunların çoğundan memnun kaldım. Bir tek Warmachine Tactics kötü çıktı, bir de Planetary Annihilation beklentimin altında kaldı.

Şimdi sırada Tides of Numenera, Bard's Tale 4, Original Sin 2, Battletech, The Dwarves, The Mandate ve Deliverance var :) Sadece The Mandate'den pek umudum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
evet e-mail attılar, playdek başka şirkete devretmiş, o şirket de sıfırdan başlayacak projeye. başka ücret istemeden backer ödüllerini teslim edeceklerini söylüyorlar da artık ne zamana veya mümkün mü bilinmez.

para yatırmadığım başka şirketler başardı, bunlar infilak etti işte kısmet biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

devlet buyuklerimizin dedigi gibi kafa yormayacaksin, nimetlerinden faydalanmaya bakacaksin. :P

benim de kazik yedigim oldu. oyun kotu cikti diye demiyorum boyle bildigin paralari alip kactilar. bunlar en azindan oyunu yapmaya calismis.

genel olarak acayip memnunum kickstarter'in canlandirdigi seylerden, crowdfunding olsun, indie oyunlar olsun, obur oyunlar olsun veya oyun olmayan obur projeler. ancak firma olarak bazi seylere ozen gosterseler fena olmaz. senelerdir yol almadilar. demek ki islerine gelmedigi icin ziklemiyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
meh doldurdukta artik ne heyecan kaldi ne umut

neyseki bu duyurulduktan sonra nintendo fire emblemi raftan temelli cikarma karari aldida ture cansuyu oldu. xcom mario filan derken srpg senede 1-2 oyun cikan bir tur oldugu donemleri asti sanirim. umarim telltale gibi bir turun once diriltilip sonra capsizlik yuzunden tekrar batirildigi bir durumu yasamayiz
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...
  • 2 yıl sonra ...

bir diğer yılan hikayesi bloodlines2’ye bakarken bu geldi aklıma ne oldu diye, aralık 2022’de en son doc update gelmiş, ondan sonra da tamamen sessizlik. bu şirket de yarı yolda bırakıp gitti görünen o ki.

4 kişi 2500$ vermiş demin gördüm, of ne içlerine oturmuştur cidden. 10 yıl öncenin 20$’ıyla bile bugün birkaç düzgün oyun alınırdı.

unsung story lanetli bir isimmiş, hakikaten unsung story oldu.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...