Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #5

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

Dear Rotweiler,

We are pleased to inform you that the identification documentation you have submitted has been reviewed, and your account has been upgraded to "Verified" status.

If you would like to request a withdrawal limit increase (up to $10,000 daily, and up to $50,000 monthly), please reply back to this email with the below.

Wallet (BTC/USD/ETC):
New Daily Limit:

Wallet (USD/EUR/ETC):
New Monthly Limit:

We sincerely apologize for the delays and any inconvenience which you have suffered in relation to the account verification process.

Şimdi geldi mail. Zamanlama manidar değil mi?
Adi herifler ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de diyordum onu; halen de diyorum.
Mesele mTGox'dan ya da BTC-Eden vs almak değil ki?

Şuan avrupadaki hesabımla wire yapıp, Mtgoxdan toplayıp, BTCtürkde arbitrajdan tek seferde 4k TL kaldırabiliyorum.

Ha Arbitraj istiyor muyum? Hayır. Başından beri bunu söylüyorum.
Bazısı için "quick money" bazısı için de "Nasıl işliyor acaba lan bu sistem?"

Al/unut olayı BTC ilk 350$'dan peak yaptığı zamandı. Ve bugün batmalarına rağmen(mt goxdan bahsediyorum) halen kâr getirir akıllı oynarsan. Al/unut modeli maalesef ilk bu hepimizin işe girdiği dönem, yani ilk Bitcoin başlığının açıldığı dönem içindi. Hatırlıyorum sanırım Çarşamba günüydü, 350'den başlayıp, bayaa bi peak yapmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

İşte DH ve tayfasının keşfettiği zamandan bahsediyorsun, ben ilk BTCyi konuştuğumuz zamandan bahsediyorum.
Dur tarih veriyorum: 10'uncu ayın ortaları, şimdi trade historyden baktım. LTC almışım o zamanlar =)

Senin bahsettiği dönemde LTC, 2,70'den 5,60'a fırladı, sonra 1,5 saat içinde(ben eve gidene kadar) 9,20 olmuş, sonra da aynı gece 12yi görmüştü. Çok net hatırlıyorum.

Sonraki hafta zaten dediğin gibi 48leri gördü.
Sosyal ağlarda paylaş

hayır abi ben paticikteki konuşmalardan bahsediyorum. DH falan takip eden biri değildim.

ben o sıralarda geldim btc başlıklarına, dediğim fiyat aralıklarında millete al unut tavsiyeleri verildi. al unut yapılmaz böyle dinamikleri olan bir şey dediğimde btc'nin nasıl dünyaca kabul görecek bir digital currency olacağı falan anlatıldı. hehe
Sosyal ağlarda paylaş

Bak dedim ya yukarda, ilk bu mevzuların başında 1200leri görmesi için bayaa süre geçti yanlış hatırlamıyosam. Sonradan bizim alıp/sattığımızı görüp de geç dahil olanlar zaten 1200 civarında aldılarsa, 2014 haziran/temmuzda anca görürler o seviyeleri.

Ama yok, başında 350-700 arası girenler varsa, hiç paniklemelerine gerek yok diyorum. 1 Aya kalmaz MTGox temizlenir piyasadan, diğer traderlara daha büyük pay düşer ve toparlar.

Ha "hacklendik" diyip milletin parasını çalmışlar, ha "tehcnical issue" ayağıyla batmışlar aynı şey. Hatırlıyorsan Kasım ayında 2 tane büyük trader "hacklendik" ayağına milyonlarca dolar götürdü, ama noldu? Yine BTC artmaya devam etti. Senaryo aynı; oyuncular farklı.

PS: Bir dipnot olarak BTC işine girdiğimden beri 1 Ykr dahi zarar etmediğimi ekleyeyim. Zaten ö.m.dan gtalk ve türevlerinden benimle konuşup beraber fikir alış-verişi yaptığım arkadaşlar bilir bunu ehhe
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak çok yanlış anlamışsın bazı şeyleri, muhtemelen kazandın ama bence kaybetmeyi hak ediyorsun

mtgox söylediklerinin bazılarında haklı bence, ve bunları btc'nin inkar etmesi ile medyada mtgox'un kötü gösterilmesi hoş işaretler değil. btc ile yaşanan hack ve transaction problemlerine kısa sürede çözüm bulmaları lazım. bulunduktan sonra yeniden yükselişe geçecektir. (bigildak'a not: 1200'lere gelicek demiyorum, şuankinden yükselicek)

hacklenen bir sürü btc var ve bu btcler yok pahasına elden çıkartılıyor en kısa zamanda. millet mixer kullanmayı bile bıraktı.

tüm bunlar olurken de her zamanki panic sellerlar ortalıkta koşturuyor bi oraya bi buraya
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...