Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kubat damaj rezaleti.

chrome

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

chrome said:

kapıyı açık bıraktıktan sonra içerisi tomahawk yemese ne olacak? adam giriyor kıtır eppek gibi kesiyor gidiyor. ben kalemin içerisinde bile güvende hissedemiyorsam kendimi nerede hissedeceğim?

hem olum kalede savaş olacağı her an kesin iken nasıl olurda macroya bırakıyorsunuz ki
sizin hatanız

ben oynamıyorum gerçi ama kale için para verenlerden olduğum için konuşma hakkım var sdf
dışardan earthquake atıldığında kalenin ortasında dururuz etkilenmeyiz rahat rahat takılırız diye özellikle kale alındı, ayrıca public de değilmiş zaten gayet kapısı kapalıyken içeri kimse giremiyor, kim açık bıraktıysa bravo gerçekten sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

ben hala kapıyı açıp,adamın içeri girmesini, girmesinide geçtim oradaki tüm makrocuları keserken adamı atamayan üyeyi çok merak ediyorum kendisini burada açıklasın illa ağır küfür mü edeyim.

bırakan ben değilim ama dilerim şu şaka falandır. yoksa gerçekten bir oyun için bu kadar delleniyor olmak çok salakça abi özür dilerim. tut ki biri kasıtlı bıraktı ki hiç zannetmiyorum. kesilenlerden biri olarak benim için gayet komik bir anı oldu bu. sonuçta vakit verdiğimiz şeylerin hepsini eğlenmek için yapıyoruz. bir noktaya ulaşmak için değil a noktasından b noktasına varıyor olmaktan keyif aldığımız için yapıyoruz. böyle saçma reaksyonlar gösterirseniz herkes bırakacak oyunu kalenin kapısının önünden bile geçen kimse olmayacak haberiniz olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Saeros said:

ben oynamıyorum gerçi ama kale için para verenlerden olduğum için konuşma hakkım var sdf
dışardan earthquake atıldığında kalenin ortasında dururuz etkilenmeyiz rahat rahat takılırız diye özellikle kale alındı, ayrıca public de değilmiş zaten gayet kapısı kapalıyken içeri kimse giremiyor, kim açık bıraktıysa bravo gerçekten sdf

oraya bir kişi geçti zaten kare doluyor ikinci kişi geçmesi zor hatta 3 hepten zor..
ee bütün günde orada ben duruyorum zaten : )
ama kale kapısı zaten belli bir süre sonra kapanıyor kendiliğinden şansızlık olmuş biri çıkarken baskın oldu yada baskın esanasında biri opendoor macrosu yüzünden kapıyı açtı
Sosyal ağlarda paylaş

kapılar bir süre sonra otomatik kapanıyor zaten. 1 dk bile açık kalmıyor kendiliğinden. birisi eve can havliyle kaçınca peşinden dalmıştır eleman diye tahmin ediyorum.

Saeros said:

bitti senin konuşma hakkın. daha fazla konuşabilmen için biraz daha para vermen gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

aynen imamın dediği gibi bir durum tezahur etti esasen. kalenin önü bazen çok kalabalık oluyor ve bizim için kalenin önüne bir kap in nox an mani komboları bırakıyorlar. düşmanımız da çok ve yaradana sığınıp hacı gücü ile giriyorlar haliyle can havliyle içeri kaçıyoruz. bu güne kadar kale anahtarı bile yoktu mesela bende. demir kapının önünde kapıyı tırmalarken çığlık çığlığa kaç defa can verdiğimin sayısını bilmiyorum. çok zor zamanlar geçiriyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

kapılar bir süre sonra otomatik kapanıyor zaten. 1 dk bile açık kalmıyor kendiliğinden. birisi eve can havliyle kaçınca peşinden dalmıştır eleman diye tahmin ediyorum.

Saeros said:

bitti senin konuşma hakkın. daha fazla konuşabilmen için biraz daha para vermen gerekiyor.

VARSA ŞEKLİNİZ BUX GATE'E BEKLERİZ
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

demir kapının önünde kapıyı tırmalarken çığlık çığlığa kaç defa can verdiğimin sayısını bilmiyorum. çok zor zamanlar geçiriyoruz.

asdfdasfg

abi ben de içeride kapalı kapı arkasından miyavlayan kedi gibi biri gelip kapıyı açsın çıkayım diye yalvarıyorum. kapı açılınca sevinçle kale önünde koşup sevinçten çişimi kaçıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...