Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kubat damaj rezaleti.

chrome

Öne çıkan mesajlar

abi kalenin kapısı kapalı. içeri dalıyor bir kırmızı leydi. ismi de şeblem aquila. makrodaki herkesi yarıyor gidiyor. nedir yani. ne oluyor? adminler oynamamızı istemiyor da misilleme mi yapıyorlar? açık konuşulsun istiyorum ben. yeke yekte deviremeyeceğim adam yok benim.
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

abi kalenin kapısı kapalı. içeri dalıyor bir kırmızı leydi. ismi de şeblem aquila. makrodaki herkesi yarıyor gidiyor. nedir yani. ne oluyor? adminler oynamamızı istemiyor da misilleme mi yapıyorlar? açık konuşulsun istiyorum ben. yeke yekte deviremeyeceğim adam yok benim.

kaleye nasıl dalıyorlar bunlar
bug falan mı var
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

kapıyı açık bıraktıktan sonra içerisi tomahawk yemese ne olacak? adam giriyor kıtır eppek gibi kesiyor gidiyor. ben kalemin içerisinde bile güvende hissedemiyorsam kendimi nerede hissedeceğim?

hem olum kalede savaş olacağı her an kesin iken nasıl olurda macroya bırakıyorsunuz ki
sizin hatanız
Sosyal ağlarda paylaş

abi bunlar işin şakası.
ben buradan vay efenim eziliyoruz vay efenim bu ne biçim iş böyle diyen herkese sesleniyorum. istisnasız hepimiz bu oyuna eğlenmek için girdik. bir arada bir şeyler yapıp iyi vakit geçirmek ki ben grup aktivitelerinin hepsinde acayip eğleniyorum kendi adıma. geçen gün mesela brite gemi ile çıkartma yaptık. adamlar gemimizi patlattılar falan ama bu kadar eğlendiğim çok az an olmuştur oyunda. biz bir arada olduktan sonra teamspeakten güle oynaya bir şeyler yaptıktan sonra gerisi hikaye. herkesi indirsek madalya mı verecekler? verseler bir yerimize mi monte edeceğiz onu nedir yani. o yüzden ricam. gelmeyenler de gelsin. mekanımız da var ph da açık. acayip de eğleniyoruz. kimse de canın sıkmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...