Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kubat damaj rezaleti.

chrome

Öne çıkan mesajlar

HotLine said:

o deilde dun bucs ta nasil dagildik ya uzhuheueahae nereye gitsek kesiolar amk ne lamer guildiz. brit mezarda 5 kisi 1 adami kesemedik amk

o neden oluyor herkes sikinini keyfine göre adam kovalıyor
pk olan arkadaşlara dalıyorlar maviler izliyor

ekrandan çıkmayın durun hep beraber bak ne oluyor
Sosyal ağlarda paylaş

HotLine said:

o deilde dun bucs ta nasil dagildik ya uzhuheueahae nereye gitsek kesiolar amk ne lamer guildiz. brit mezarda 5 kisi 1 adami kesemedik amk

aslında pvp için bence biraz kale önünde pratik yaparsak çok imba olabilir. 3 lü kombine hareketler falan. koşu yoluna wall çekmeler, ikili kilit sonrası kal vaslar vs. 5 kişilik kombinasyonlar. yani 5 tane gm mage çıplak ama iyi organize olsa 10000 pk yı yok eder diye düşünüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

nasıl kalde kasma biz malmıyız abi o zaman castle aldık niye castle aldık biz ? rahatca makroya bırakabilelim diye . ben böle mallık görmedim hadi karanbolde 50 kişi kaleye girer kapatamazsın atamazsında bu nasıl iş ya

abi. kale aldık almasına da, mantıklı olan kalede kasacak craft karakterlerin anahtarları olması ve kaleye friend olmalarıdır. anahtarsız ve yetkisiz o kalede kasmak brit bank da kasmaktan daha tehlikeli. zaten o kadar saçma ki, kaç gün geçti hala anahtar 2 3 kişide var.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

chrome said:

demir kapının önünde kapıyı tırmalarken çığlık çığlığa kaç defa can verdiğimin sayısını bilmiyorum. çok zor zamanlar geçiriyoruz.

asdfdasfg

abi ben de içeride kapalı kapı arkasından miyavlayan kedi gibi biri gelip kapıyı açsın çıkayım diye yalvarıyorum. kapı açılınca sevinçle kale önünde koşup sevinçten çişimi kaçıyorum.

hahahahahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

chrome said:

HotLine said:

aslında pvp için bence biraz kale önünde pratik yaparsak çok imba olabilir. 3 lü kombine hareketler falan. koşu yoluna wall çekmeler, ikili kilit sonrası kal vaslar vs. 5 kişilik kombinasyonlar. yani 5 tane gm mage çıplak ama iyi organize olsa 10000 pk yı yok eder diye düşünüyorum.

lan biz daha kale onunde toplanirken ztn su Lady Schebnem gelip sikip atio ortaligi amk ne yoluna wall atip antreman yapmasi adam kalenin icine girip kesip cikio gayet net :) hani o kaleyi aldikta bize eziyet oldu o kale asdsafsh
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

nasıl kalde kasma biz malmıyız abi o zaman castle aldık niye castle aldık biz ? rahatca makroya bırakabilelim diye . ben böle mallık görmedim hadi karanbolde 50 kişi kaleye girer kapatamazsın atamazsında bu nasıl iş ya

adam haklı, kapıyı kapatıp 1 kişiyi banlayamıyosa zaten yüzyılın beceriksizidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Wolas said:

anahtar ile bunun ne alakası var üst katta tam ortada duruyyorum yabancı bir adamın bana gelebilip öldürmesi için 2 tane kapıyı birinin aksten açması gerekiyor.

abi dış kapı açıldıktan sonra iç kapılar açılıyor? en azından ben dış kapıyı açamadığımda iç kapıyı açabiliyorum yani.

ayrıca sadece senin durumun özelinde konuşmadım. istediğin zaman girip çıkamadığın, adam banlayamadığın kalede kasarsan ve özellikle kale sahibi ekip order, chaos, pk, mavi, madenci, vs demeden alayına dalıyorsa elbet harraslanacak baseleri
Sosyal ağlarda paylaş

Gaboo said:

Wolas said:

adam haklı, kapıyı kapatıp 1 kişiyi banlayamıyosa zaten yüzyılın beceriksizidir.

chrome abi işte, adam 3 kelime yazıp tıklayamamış gelmiş ağlıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...