Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray 2013-2014 Sezonu Genel Tartışma - 5

Cons

Öne çıkan mesajlar

Bruma'nın kiralanması etik değil evet, boşu boşuna isyan etmeye gerek yok o söyleme. 6 ay sakat olması beklenen adamı sezon sonuna kadar kiralamanın neresi doğru veya mantıklı bir iş? GS tarafı için mantıklı tabii de alıcı niye alsın? Çıkıp burada etik değer vs. aramayın boşu boşuna

Ama işte bu durumu federasyon eliyle vs. engellemekte zorbalıktır. Çıkıp federasyon reröererö yapıp engellerse kesinlikle yanlış hareket olur. Şike, teşvik var diyorsan da çıkıp kanıtlaman gerekir. Orası da öyle doğruya doğru.

Ayrıca ben o olayın sadece bir girişim olduğunu düşünüyorum. Antep'in tek yerli alma hakkı var yanılmıyorsam ve bunu gidip GS'ye iyilik olsun diye harcayacağını düşünmüyorum. Ha Bruma son 1.5 ay falan oynayacak gibiyse tabii bilemeyiz de Sergen'in de olur diyeceğini hiç sanmıyorum. Gerçi Sergen'e verirler 2 at susar da asdfsda

Kümede kalmaya oynayacak takım, böyle boş iş yapmazlar.
Sosyal ağlarda paylaş

etikle alakası yok adamların bos yabancı slotunu satın alıyoruz yigiti de yanında kiralayarak. cok basit degil mi? adamların oyuncuya/beles kiralama bedelli oyuncuya ihtiyacı var. karsılıgında yigitten bedel almıyoruz kısaca. o da yabancı slotları icin verdigimiz para oluyor. tff herseyi yokusa surmese bunları konusmuycaz bile zaten.

gaziantepte kurus para yok ne transferi.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Bruma'nın kiralanması etik değil evet, boşu boşuna isyan etmeye gerek yok o söyleme. 6 ay sakat olması beklenen adamı sezon sonuna kadar kiralamanın neresi doğru veya mantıklı bir iş? GS tarafı için mantıklı tabii de alıcı niye alsın? Çıkıp burada etik değer vs. aramayın boşu boşuna

alan razı veren razı
Sosyal ağlarda paylaş

"Galatasaray Kulübü'nün bu futbolcunun başka bir kulübe kiralanmasıyla ilgili federasyonumuza herhangi bir başvurusu yoktur" diyen Düren, "Böyle bir başvuru durumunda, bu hususun etik olmadığı kanaatini taşımakla birlikte, iki kulüp ve oyuncunun anlaşması durumunda TFF'nin müdahil olmasını gerektiren bir husus bulunmamaktadır" diye konuştu.

KAPta da yok bisey henuz.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

etikle alakası yok adamların bos yabancı slotunu satın alıyoruz yigiti de yanında kiralayarak. cok basit degil mi? adamların oyuncuya/beles kiralama bedelli oyuncuya ihtiyacı var. karsılıgında yigitten bedel almıyoruz kısaca. o da yabancı slotları icin verdigimiz para oluyor. tff herseyi yokusa surmese bunları konusmuycaz bile zaten.

gaziantepte kurus para yok ne transferi.

Antep'in kasaya para girdi ya, hani böyle yine 1-2M harcayamazlar adam başı da yerel seçim öncesi siyasilerden bayağı destek aldılar. Yeni yönetim vs. de bayağı sponsorla, parayla geliyor.

Fatma Şahin'in özellikle çok desteği oldu. Belediye adayı ya işte direkt Gaziantepspor'dan başladılar şovlarına. Zaten halk Suriyeliler yüzünden AKP düşmanı büyük ölçüde, başka tutunacakları nokta da yok.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

Ama işte bu durumu federasyon eliyle vs. engellemekte zorbalıktır. Çıkıp federasyon reröererö yapıp engellerse kesinlikle yanlış hareket olur. Şike, teşvik var diyorsan da çıkıp kanıtlaman gerekir. Orası da öyle doğruya doğru.

Ayrıca ben o olayın sadece bir girişim olduğunu düşünüyorum. Antep'in tek yerli alma hakkı var yanılmıyorsam ve bunu gidip GS'ye iyilik olsun diye harcayacağını düşünmüyorum. Ha Bruma son 1.5 ay falan oynayacak gibiyse tabii bilemeyiz de Sergen'in de olur diyeceğini hiç sanmıyorum. Gerçi Sergen'e verirler 2 at susar da asdfsda

Kümede kalmaya oynayacak takım, böyle boş iş yapmazlar.

ahlaksız bir hareket yani galatasaray ve antep'in yaptığı?
neymiş yaptığı antep'in: Kendi yabancı kontenjanını galatasaray'a belli bir miktar para karşılığında kiralamak. ahlaksızlık?

ha cinliktir ayrı ama etik ile ne alakası var?
Sosyal ağlarda paylaş

seneye her anadolu takımı 2 tane kontenjan açık bırakıp para karşılığı kadroya giremeyen fazlalık yabancıları almaya başlarsa şaşırmam.

millet olarak bir açık bulup sonuna kadar abuse etmek genlerimizde olduğu için ucu nereye gider belli olmaz sdsfs

sonuçta takımlar ve oyuncu anlaştıktan sonra her şey normal kağıt üzerinde ama olayın gerçekleşmesi tam türk kafası işte
Sosyal ağlarda paylaş

Kapalı kapılar arkasında yapmadık her şey ortada. Bruma nın sözleşmesini dondurmamıza karşı çıkılırsa bizde çözümü böyle buluruz. Burada yasaya aykırı bir şey varsa yazın.

"Tatar Ramazan" said:

şu Veyseli biz alalım da siz yine yapın hobi olarak

Fener nasıl oldu da salça olmadı Veysel e diyordum tam ki... biz 800 vermeye razıyız diye haberler çıkıyor

Hatta verdi parayı imza aşaması kaldı diyenler bile var
Sosyal ağlarda paylaş

fenn said:

Kapalı kapılar arkasında yapmadık her şey ortada. Bruma nın sözleşmesini dondurmamıza karşı çıkılırsa bizde çözümü böyle buluruz. Burada yasaya aykırı bir şey varsa yazın.

"Tatar Ramazan" said:

şu Veyseli biz alalım da siz yine yapın hobi olarak

Fener nasıl oldu da salça olmadı Veysel e diyordum tam ki... biz 800 vermeye razıyız diye haberler çıkıyor

Hatta verdi parayı imza aşaması kaldı diyenler bile var

bruma olayına federasyon karşı cıkmadı, oyuncu ile anlaşıp gelmelisiniz, biz tek taraflı olarak sözleşmeyi donduramayız, klüp ile oyuncu anlaşmalı demedi mi.

orda sıkıntı bruma'dan kaynaklandı sanırım
Sosyal ağlarda paylaş

Bruma karşı çıkmıyor sözleşme dondurmaya bu arada orada sorun yok.

Bunun yanında etikten bahseden adamlar yüzyılın en kaypak Federasyonu ve yönetimi. Cidden çok komik.

Etik olarak durumun bir boyutu yok. Ama işte abuk subuk konuşup milleti gazlıyor pislik herifler. Bir de Antep'e 3 puan karşılığı bunlar yapılıyor diyen gerizekalılar var ki hani aklım almıyor ne yer ne içer o adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...