Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Düğün Dernek (2013)

Suark

Öne çıkan mesajlar

film jim keri filmlerinden iyi. ( truman show falan değil, o komik olması gereken ama olmayan filmlerinden ).

ama tabi adam yabancı olduğu için heh, neyse ya bu edebiyata girmiyorum şimdi.

Hayır beğenmemeyi anlarımda, anlamadığın gülmediğin bişeyi, başka anlamadığın veya gülmediğin şeye nası benzetebiliosun acaba?

şarap içip, tadını alamayıp, aynı şekilde tadını alamadığın viskiye benziyor demene benziyor bu çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

ben konusunu aradım bulamadım sonra da eeeh dedim

büyük beklentiyle gidip bu kadar hüsrana uğradığım başka bir film daha hatırlamıyorum. rezalet ötesi saçmalık ve abzürd ilkokul bebesi hareketlerle espri yaptığını zanneden bu tayfaya inanamadım. nerede üsküdara giderkende yaptıkları zeka dolu espriler nerede bu şahan level espriler. 3-5 sahnede biraz güldüm 2-3 sahnede tebessüm ettim. geri kalanında allah belanızı versin diye izledim filmi.

oh lan rahatladım.

he bir de beni en çok iten şey insanların tepkisi oldu. abi o hotel önünde ahmet kuralın sahnesinde insanlar ağladı lan gülmekten OHAHAHAAHAHAHAHAOHOHOHOHOHOAOAOA diye gülenler dövünenler koltukları tekmeleyenler falan hele arkada bir kız vardı o tepedeki eve giderlerkenki sahnede ölüyor sandım böyle nefes alamadı arkadaşı sırtına vurdu falan.

10 üzerinden -10

şahanın filmlerine bayılıyorsanız sakın kaçırmayın tam sizlik.

şahan filmleri seviyesinde diyemeiz ama ben de tam bu tepkileri verdim. hattaki yarısında çıktığım nadir filmlerden. özellikle yabancı gelin, mafya, yapılamayan düğün kilişesini gördüğüm gibi salonu terkettim. gına geldi abi ya bu kadar mı senaryo kıtı bu memleket.

karakterler zorlama çıkıyor abi artık, bu ekip bunun farkına varmalı yoksa çalgı çengide ve işler güçlerdeki o doğallığı kaybedip tükenecekler.

neyse, ben olsam ben de film çekerim abi. şu filmin maliyeti ne? senaryosu ortada , karı da ortada.. ahmet kural, murat cemşir çok severim ama olmamış bu film.
Sosyal ağlarda paylaş

klişe demişiniz de, filmin güzel olması için senaryosunun über süper olamsına gerek yok.
güzel işlensin yeter, sinema tarihinde bir sürü örnek var kıt senaryolu ama süper işlenmiş filmler.

buda öle, karnın ağrıyana kadar gülüosun işte. Ha belki espri anlayışına terstir,o ayrı.
Ama receple alakası yok yani,
çünkü ben recepe gülmüorm, buna katıla katıla güldüm.
Sosyal ağlarda paylaş

yanılıyorsun ving,
güzel türk filmleri var gayet. her film illa 7 oscarlık omlak zorunda değil.

şey mantığı ya bu,"ağbi dışarda yemek yiosan nusretten başka yere gitmicen, orda yemiosan evde yicen" gibi bişi bu.

kötü değil gayet güzel parasının karşılığını veren filmler. Hype olanları demiorm tabiki.
ama mesela hype sadece tr demi var? mesela şu son çekilen süperman dünyanın en kötü filmlerinde ilk 5 e oynar, deli gibi hype, fragmanı güzel sadece. şimdi yabancı filmlere gitmicek miyiz?

mesela bi ara, patron mutlu son istiyora gidicem.
neden?
çünkü tolga çevik çok iyi bi oyuncu, çünkü onun kötü yaptığı bi işe denk gelmedim daha.
gidicem, gülücem, üzülücem mutlu ayrılıcam sinemadan.
Ben gideyim, daha çok yapılsn, çok çok yapılsın, güzel işler olsun daha çok gideyim.

gitmeyen adam zaten gitmiyor, onu ırgalayan bişi yok sonuçta
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

yanılıyorsun ving,
güzel türk filmleri var gayet. her film illa 7 oscarlık omlak zorunda değil.

şey mantığı ya bu,"ağbi dışarda yemek yiosan nusretten başka yere gitmicen, orda yemiosan evde yicen" gibi bişi bu.

kötü değil gayet güzel parasının karşılığını veren filmler. Hype olanları demiorm tabiki.
ama mesela hype sadece tr demi var? mesela şu son çekilen süperman dünyanın en kötü filmlerinde ilk 5 e oynar, deli gibi hype, fragmanı güzel sadece. şimdi yabancı filmlere gitmicek miyiz?

mesela bi ara, patron mutlu son istiyora gidicem.
neden?
çünkü tolga çevik çok iyi bi oyuncu, çünkü onun kötü yaptığı bi işe denk gelmedim daha.
gidicem, gülücem, üzülücem mutlu ayrılıcam sinemadan.
Ben gideyim, daha çok yapılsn, çok çok yapılsın, güzel işler olsun daha çok gideyim.

gitmeyen adam zaten gitmiyor, onu ırgalayan bişi yok sonuçta

Superman baya iyiydi ya sen zevksizsin
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

mesela şu son çekilen süperman dünyanın en kötü filmlerinde ilk 5 e oynar, deli gibi hype, fragmanı güzel sadece. şimdi yabancı filmlere gitmicek miyiz?

şuna katılmıyorum.
aksine o film çok araya gitti. yoksa thordan hatta iron man 3 ten bile daha güzel bir filmdi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...