Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Whatsapp

Fin

Öne çıkan mesajlar

instagram'ı 1milyar $ a satın almadılar mı ? whatsapp kullanıp instagram kullanmayan hiç görmedim. Daha doğrusu Android, IOS telefonu olup tango, viber, instagram, whatsapp yüklü olmayan görmedim.

Bu zuckerberg'in çok farklı fantezileri var. Dünya sosyal ağını ele geçirmek falan istiyor galiba. Yada USA derin devlet desteği ile tüm sosyal ağ mesaj trafiğini elinde tutup hiç bir ülkenin ulaşamayacağı bir istihbarat bilgi bankası falan kurmak istiyor.

of çok kurtlar vadisi izlemişim zamanında
Sosyal ağlarda paylaş

Cons said:

amına koyyim bütün dünyadan 1 dolar istesen 16 milyar dolar yapmıyo işe bak

Hedef bir milyar kullanici diyor iste bu hizla 1-2 yila 1 milyar ediyor iste.

1 dolar alsa 1 yilda cikardi iste parasini. Yilda 1 milyar getirse 16 degil 30 milyar ederdi büyük ihtimal

Arti reklam gelirleri.

Ucuza gitmis ya aslinda sdsfds
Sosyal ağlarda paylaş

bck said:

bu alım o kadar buyuk kı yuzde 5 hisseleri dusurmuş.. Peki bunun önüne geçmek için birşeyler yapılamazmıydı.. bu adamlar nasıl şirket yönetiyor.. son durumda 19 milyar dolar + yuzde 5 hisse kaybı gibi bir satın alma..

abi adam IPO sunu 40 dolardan açıp zaten karin dibine vurmuş hisse 16 dolara kadar düşmüş zamanında yüzde beşin hesabını yapıcak lol
Sosyal ağlarda paylaş

Fesbuk aldıysa zengindir onlar ya parasız kalsın watssap.

JestersTear said:

ICQ'yu milyonlarca kişi kullanıyodu, sonra MSN'e geçti herkes, ICQ' yavaş yavaş silindi. Sonra MSN bitti facebookun patlamasıyla insanlar msnde kullanmamaya başladı..

Yani çok popüler progamlarda zamanla popülerliklerini yitirebiliyolar.

ICQ pre-installed gelen msn ve windows hakimiyetine kaybetti kullanıcıları. MSN sıfır yenilikle hep aynı yerde saydığı için facebooka ve gmaila kaybetti. İlk örneklerdi bunlar, gereken dersler alındı. Kimse flatfooted yakalanmaz bu saatten sonra.

stormeagle said:

whatsapp kullanıp instagram kullanmayan hiç görmedim

Ben varım. Çok salak bişey değil mi instangram?
Sosyal ağlarda paylaş

stormeagle said:

whatsapp kullanıp instagram kullanmayan hiç görmedim. Daha doğrusu Android, IOS telefonu olup tango, viber, instagram, whatsapp yüklü olmayan görmedim.

yanlışsın abi bu konuda. blekberisi, daha da önemlisi NOKYASI var bu işin. bi de smartfon atmosferi içinde telefonların yarısı falan 3megapiksel kameralı şeyler. bulabilsem istatistik koyucam da bulamadım geçenki rakamları. azcık smart olan her telefona oluyor en büyük başarısı bu bence
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...