Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Buy Game During Sale Never Play It AKA Steam Winter Sale Başladı!

aente

Öne çıkan mesajlar

Redeagle said:

Bu arada bir şey dicem. Eğer steam marketten almak istediğiniz bir şey veya çok pahalı olmayan bir oyun varsa inventorynizdeki kullanmayacağınız kartları satın. Badge yapmak ek kart veriyor diye millet deli gibi satın alıyor. Bir saat önce makine başına oturdum. 9 kartım satıldı bile.

40 dolar farmladım ben kart satarak yazdan beri heh, daha bir 5-6 dolarlık kartım var satabileceğim:p O yüzden 2 indirimdir toplasan 10-20 dolar arası bir şey harcamışımdır, badgeler sağolsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Bu arada bir şey dicem. Eğer steam marketten almak istediğiniz bir şey veya çok pahalı olmayan bir oyun varsa inventorynizdeki kullanmayacağınız kartları satın. Badge yapmak ek kart veriyor diye millet deli gibi satın alıyor. Bir saat önce makine başına oturdum. 9 kartım satıldı bile.

dostum sen geç kalmışsın. card betasından beri ne satışlar döndü burada.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bırakın globları kartları falan şimdi sacrifice 1,99 kesinlikle alın

harika bi gameplay,inanılmaz güzel bi evren,mükemmel diyaloglar,tekrar tekrar oynayıp tamamen farklı bi gameplay yaratabilecek kadar flexible nonlinear bi oyun

sırf voice acting için bile alınır bak hele bak Kevin Richardson,Tim Curry(wtf!?),Jennifer Hale(aww),Tony Joy dahada var

almamış,duymamış,oynamamış kalmasın daha iyi bi oyun bulamassınız orda
Sosyal ağlarda paylaş

arkimod said:

abi bırakın globları kartları falan şimdi sacrifice 1,99 kesinlikle alın

harika bi gameplay,inanılmaz güzel bi evren,mükemmel diyaloglar,tekrar tekrar oynayıp tamamen farklı bi gameplay yaratabilecek kadar flexible nonlinear bi oyun

sırf voice acting için bile alınır bak hele bak Kevin Richardson,Tim Curry(wtf!?),Jennifer Hale(aww),Tony Joy dahada var

almamış,duymamış,oynamamış kalmasın daha iyi bi oyun bulamassınız orda

ben bunu ortaokulda falan oynuyodum lan çok güzel oyundu valla.

bu arada nickin tam bir mimarlık ofisi ismiymiş kardeş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...