Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noyan'a Bir Soru

Solozzo

Öne çıkan mesajlar

Soimyr said:

özgür olamk, enerji söylemleri falan bayagı sıkma noyzuranın. adam kendi egosunun kölesi bu kadar basit. su kadar prim vermeseniz, fıstık atmasanız her troll gibi gelip geçecek.

tek pozitif yanı cetintasla aynı topice bırakınca birbirlerini counterlıyorlar.

Birde ters ve doğru açıdan bak olaya. Noyan'a mı fıstık atılıyor? Yoksa Noyan mı gelip fıstıklıyor?

Adamın her açtığı yada mesaj yazdığı konu en az 30 sayfa oluyor. O yüzden bence Noyan fıstıklıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Miamia said:

Soimyr said:

özgür olamk, enerji söylemleri falan bayagı sıkma noyzuranın. adam kendi egosunun kölesi bu kadar basit. su kadar prim vermeseniz, fıstık atmasanız her troll gibi gelip geçecek.

tek pozitif yanı cetintasla aynı topice bırakınca birbirlerini counterlıyorlar.

Birde ters ve doğru açıdan bak olaya. Noyan'a mı fıstık atılıyor? Yoksa Noyan mı gelip fıstıklıyor?

Adamın her açtığı yada mesaj yazdığı konu en az 30 sayfa oluyor. O yüzden bence Noyan fıstıklıyor.

selam pınar
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

hayatta aptalliktan ote dayanamadigim tek bir sey var, o da yalan. yalani da soylemeyi becerene katlanirim da, soylemeyi beceremeyene katlanamam.

kisisel hakaret yok, silinecek kitlenecek birsey yok dedim. bu uber kafa abimiz gelip dedi ki, ben sizi bilisim suclari hedehodosune sikayet edecem. bu arada kendisinin u....u postlari girlaydi. dedim ki sikayet et tabi, onden kos buyur. siteye girdiklreinde senin u....u postlarini da gorsunler.

yalan yok orada topik duruyor isteyen gidip bakabilir ve görür aptallıkları.

sevgilimin üzerinde ne olduğu ile o esnada nerede olduğunu ve nerede eğitim aldığını ya da çalıştığını yazılmasını istemediğimi net bir şekilde belirttim.

Bunu anlaması çok güç ise ben sana şunu sorayım.. ben senin eşinin üzerinde ne kıyafetler olduğunu ve o esnada nerede bulunduğunu yazsam o topicki kaç saniyede silersin ?
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeyi bi boşverinde bunca adam kendince takılan bir adamı bu kadar ateşli ateşli sayfalarca bir forumda aşağılıyorlarsa bu adamlara hayat fena koymuş ve ciddi sorunları vardır..

benim ipim kuşağıma denk, istediğim saatde yatıp kalkıyorum. İdeallerim için yaşıyorum ama ideallerimi aranızdan çok azınız anlayabilir..
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

itlik, serserilik.

itlik ise çoğumuz itiz burada... ama mesele ne biliyor musun. Burada bana havlayan itler duvarlarını aşamadıkları bahçelerde boyunları zincirlere bağlı.. Dışarıda özgür gezen bir kurt görünce güvenli duvarlarının ardından hepsi hep bir ağızdan havlıyorlar..

Ben çok net söylüyorum burada seviyesizliğin sınırlarını aşan adamların hiç biri gerçek hayatta karşıma çıkıp buradaki özgüvenlerini gösteremezler. Zaten düşündükleri gibi biri değilim ama çok net söylüyorum sadece kendi güvenli hapishanelerinizin sınırlarından boş boş atıp tutan adamlarsınız hakkında.

Ben dünyanın en boş beleş adamı olsam bile bu kadar hakkımda saçmalamalar gerçekten dünyanın en gereksiz uğraşı. Kendine göre farklı olan bir insanı aşağılayarak eğlendiğini söyleyen ve sayfalarca hakaret eden insanlar gerçek anlamda büyük kaybedenlerdir...

Ama üzülmeyin sonsuza dek kaybetmek zorunda değilsiniz, beni boşverin bakın dalganıza , ben zaten mutluyum ve burada olmayı seviyorum. Sizlerinde özgür olabilmenize bir örnek teşkil ediyorum ..
Sosyal ağlarda paylaş

valla abi açık konuşayım senin umursamaz hayat tarzına , yarınını düşünmeden yaptığın abuk subuk(bana göre) şeylere imreniyorum kimi zaman. keşke ben de gelecek kaygım olmadan , bütün gün davul çalışsam , gidip bi amatör grup kursam falan diye düşünüyorum fakat beni böyle yetiştirmediler. bana gelecek kaygısı aşıladılar çocukluktan beri.

burdaki herkes emin ol çalışmaktan , gelecekle ilgili endişeli olmaktan rahatsız oluyor ama kimse sana bu yüzden saldırmıyor ki abi. senin üslubun ve kaypaklığın insanın canını sıkıyo. başlık açıyorsun , altına olumsuz yorum yazılınca direk saldırıyorsun. trollerle dolu bir forumun trolüsün sen de. trollenince de feryat ediyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

diaboliq said:

abi şimdi senin eski sevgilin popüler biri. tv de çıkmış orda burda gözükmüş biri.

böyle şeylerin olması çok normal. fakat şimdi adamın eşi ne alaka. sıradan vatandaşla ünlü birini karşılaştırmak çok mantıksız

ne ünlüsü lan sevgilim ünlü falan değildi o esnada ne tvde ne gazete çıkmıştı. alt tarafı 74 like'lı bir facebook page'yi vardı. onlarda yazıyor topikte saçmalamayın rezilliğinizi kapatmaya çalışmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...