Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Romanımı nasıl yayımlatacağım?

limonsupernova

Öne çıkan mesajlar

neutrino said:

e-kitap halinde okudum ben de ama elemanın izni olmadan dağıtırsam çekip vurabilir o yüzden yanaşmıyorum o işte işe sdfsd

bir de o kadar dedim üye olunca yeni gelenlere bi merhaba yazısı yaz falan diye, gitmiş ayı gibi "ROMONOMO NOSUL YOYONLOTOCOOOM" diye konu açmış.

sosyal fobim var diyorum daha halaaa :p nete girerken de ekranla arama tül koyuyorum ben ahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

limonsupernova said:

neutrino said:

e-kitap halinde okudum ben de ama elemanın izni olmadan dağıtırsam çekip vurabilir o yüzden yanaşmıyorum o işte işe sdfsd

bir de o kadar dedim üye olunca yeni gelenlere bi merhaba yazısı yaz falan diye, gitmiş ayı gibi "ROMONOMO NOSUL YOYONLOTOCOOOM" diye konu açmış.

sosyal fobim var diyorum daha halaaa :p nete girerken de ekranla arama tül koyuyorum ben ahaha.

oha ney!
ahahah

o nasıl bir şey ya. insanların yüzüne bakabiliyor musun, göz teması kurabiliyor musun peki?
Sosyal ağlarda paylaş

İnternete koy internette sat fikrini ilk ben verdim üstüne yatmayın! Harbiden niye 'ELİNE ALIP OKUYACAK BENİM KİTABI' falan gibi triplere giriyosun ki , yay işte internetten oh mis. Senin derdin kitabın okunsun değil senin derdin yayınevi yayınlasın olmuş, yayınevi yayınladıktan sonra 3 tane satsa üzülmeyecek gibi bi tavrın var.
Sosyal ağlarda paylaş

orhan pamuk'un bir röportajı vardı, 30-32 yaşlarına kadar kafayı yazmakla bozduğunu ancak istediğini başaramadığını aile ve yakın çevresi arasında ne kadar küçük düştüğünü bir baltaya sap olamadığını hissettirdiklerini vesaire anlatıyordu. ilham verebilir.

onun dışında reklamcılığa da eğilseydin network falan fıstık edinseydin kendini pazarlamaya çalışsaydın bunca zamandır keşke

malum devir self-publishing devri.

antidepresanların da allah belasını versin, doğada daha faydalı şeyler var.
Sosyal ağlarda paylaş

bu demek değil tabi orhan pamuk olursun az daha hayatın mahfolmalı sdffsd
feyz al geç yani

güncel türk edebiyatını yakından takip et, tekrar bi orhan pamuk aynı yüzyılda zor çıkar ama gayet kallavi yazarlar türedi 2000'lerde. afili filintalar ekürisi 50 yıl sonranın lise edebiyat kitaplarına girer türk edebiyatı akımları diye misal.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

güncel türk edebiyatını yakından takip et, tekrar bi orhan pamuk aynı yüzyılda zor çıkar ama gayet kallavi yazarlar türedi 2000'lerde. afili filintalar ekürisi 50 yıl sonranın lise edebiyat kitaplarına girer türk edebiyatı akımları diye misal.

afili filintalar pek sevildi ama nedense ben hiç ısınamadım o tayfaya. Favorim her zaman 'hayalet gemi' oldu bugüne dek. bana soracak olursan hayalet gemi bir daha yaklaşılması zor bir birleşimdi. kaldı ki yazdıklarımda da hep ordaki çeşitliliği ve deneyselliği korumaya çalıştım. murat gülsoy pusulalarımdandır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...