Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

bence komisyonla in-game item satışı da getirilsin. raid öncesi invite ettiğimiz adamlara raid drop listten itemlar assign edelim fiyat belirleyip. adamın istediği silah mesela 20 euro olsun. invite edip, itemı ona assign edelim, onun wallet'ında 20 euro reserve'e alınsın, eğer drop düşerse otomatik ona gitsin, para çekilip benim hesabıma geçsin, eğer item düşmezse reserve'den çıkıp tekrar kullanıcı wallet'ına düşsün. baya iyi bir sistem bence. (blizzard aradan cut'ını alır yüzdesel olarak).
Sosyal ağlarda paylaş

store'dan game time alıyorsun, oyunda item olarak geliyor, ah'de satıyorsun.

eve'in yıllardır yaptığı şey işte, wildstar'daki creed.

12 euroya atıyorum 20k gold alıyorsun gibi düşün. piyasa realmden realm'e değişir.

ingame currency'nin rl money ile satılmasını süper olarak görüyorsanız süper zaten.

ben görmüyorum şahsen
Sosyal ağlarda paylaş

warrior var 100 level. Bir alt kasayım diyorum.

85- shaman
80- rog
75- druid var.

ne kasayım hangisini. amaç hem pve hem pvp. warrior ile de hem pvp hem pve olacak. kısaca oynayacam yani. warriordan sıkılınca buna geçeyim filan.

kim çok dövüyor pvpde ve pve'de dps chartı parçalıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

warrior var 100 level. Bir alt kasayım diyorum.

85- shaman
80- rog
75- druid var.

ne kasayım hangisini. amaç hem pve hem pvp. warrior ile de hem pvp hem pve olacak. kısaca oynayacam yani. warriordan sıkılınca buna geçeyim filan.

kim çok dövüyor pvpde ve pve'de dps chartı parçalıyor.

pvp için 3 karakter de güzel.

druidle shamanı kasması daha kolay olabilir dungeonlara healer olarak girersin, rogueda sıra olayı bayabilir. PVE den kastın raidse onda da bu classlarda sıkıntı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

rotasyon yapamazsan hangi classın dps'i iyi ki

snd ve rupture atmazsan rogue'da 8k dps fln yapıyor asd

Abi casterlar mesela yüz yuvarlıyor, warrior başlığına girersen warrior'ların dps makrolarını da görebilirsin sdfk

Energy/dot management olayı karıştırıyor biraz. Druid'de rip, rake, moonfire sürekli up olmak zorunda ve rip + rake'i tiger fury'e denk getirmek lazım mümkün mertebe; tiger fury'i energy'i boşaltıp atmak lazım, o arada dotları kaçırmamak lazım falan falan.

Zor diye QQ yapmıyorum bu arada, inanılmaz keyifli oynaması. Geçen exp lockla PvE yaparken uykum geliyordu; güzel bir değişiklik oldu. Ama yüz yuvarlama olayı yok işte. Onu isteyen için en kötü class/spec.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben yıllardan sonra ilkkez melee main ile oynuyorum bu exp, asıl rahatlık melee oynamakmış arkadaş.

Range bir dünya boss mekaniği ile uğraşıyormuş, koşuyormuş, atlıyormuş, zıplıyormuş bu arada birde cycle ile uğraşıyormuş hiç umrunda olmuyor. Boss var arkasındasın cycle çevriyorsun combat bitiyor.

Tectus range için cehennem, melee olarak "ya vurduk öldü işte". Ko'ragh range satranç oynuyor, melee olarak utanmasam yön tuşlarını kullanmayacam. Imperatorta allahtan add falan varda 1-2 sağa sola koşuyoruz, yoksa yemin ediyorum combattaki mekaniklerden haberim olmayacak.

İnşallah mythic sadece dps check değildir, range iken 50 tane şeye dikkat ederdim, sürekli haraket halinde olurdum, bunların üstüne nispeten çok daha kolayda olsa dps cycle kaçırmamakta bir işti sounuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...