Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

xunn said:

cy-x said:

Adamlar magenin 3 specde en ustde olmayınca rahat edemiyolar, hunterıda yine dibe sokmaya basladılar hayırlısı.

Frostbolt'um 7k vuruyor ortalama. Sen buna okeyi veriyorsan birşey demiyorum.

Hadi diğerlerini geçtimde hunter'ı niye nerflerler anlamadım gitti, sanki her fight butcher tarzı single target, 2-3 eleman daha olaya daldımı hunter direk dipde bari aoe için bişeler yapsınlar, adamlar bc den beri hunterdan gıcık alıyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Aha zun gelmiş <3

Bu arada bu değişiklikler için 8 Dec diyolar da, dün akşam yürürlükte miydi? Hayır dün akşam normal Highmaul yaptık da, 632 gear ve frost spec'le 15 kişilik grupta sondan 3. paladin tankın hemen üstünde yerimi aldım, eğer bu değişiklikler yapıldıktan sonra halim buysa karakteri silecem.
Sosyal ağlarda paylaş

cy-x said:

bingildak said:

hunterın dps'inin nerfleniyor olmasına şaşırmanıza şaşırıyorum.

Yok şaşırmadıkda yeter artık diyoruz, oyundan sogutmasınlar artık, kıcımı yırtsam benle aynı geara sahip 2 gunluk oyuncuya yetisemiyosam ne anladık bu oyundan.

neden yetişemiyorsun ki? en üstte olan classları aşağı çekiyorlar işte aynı bracket'a girsinler diye?

ben daha iyi gearla, mükemmel rotasyon ile bazı classları yakalayamıyorum hehe, o nasıl olacak? hani her zaman bir en iyi olacak ama keşke fark 5% i geçmese.

doğrusu büyük ihtimal monk ve hunter nerfüyle herkesi yakalarım artık. nihohohohoh
Sosyal ağlarda paylaş

Kojiroh said:

Aha zun gelmiş <3

Bu arada bu değişiklikler için 8 Dec diyolar da, dün akşam yürürlükte miydi? Hayır dün akşam normal Highmaul yaptık da, 632 gear ve frost spec'le 15 kişilik grupta sondan 3. paladin tankın hemen üstünde yerimi aldım, eğer bu değişiklikler yapıldıktan sonra halim buysa karakteri silecem.

8 dec US için olmasın?
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Kojiroh said:

Mage

Arcane
- Arcane Barrage's damage has increased by 16%.
- Arcane Blast's damage has increased by 16%.
- Arcane Explosion's damage has increased by 10%.
- Arcane Missiles' damage has increased by 16%.

Fire
- Enhanced Pyrotechnics now causes a stacking 10% increased critical strike chance (up from 5% per stack).
- Molten Armor now increases spell critical strike chance by 15% (up from 5%).

Frost
- Frostbolt's damage has increased by 25%.

Talents
- Arcane Orb's (Arcane) damage has increased by 10%.
- Comet Storm's (Frost) damage has increased by 25%.
- Meteor’s (Fire) damage-over-time effect has increased by 25%.
- Nether Tempest's (Arcane) damage has increased by 10%.
- Supernova's (Arcane) damage has increased by 12%.

http://33.media.tumblr.com/tumblr_lih4vwSBEg1qzaxefo1_250.gif

oha lan mage oynamıyorum ben mage oynuyormuş gibi sevindim, ne çekti frost dışındaki specler belli değil.

yanlız frost bolt damage 25% saçma değil mi lan, total dmg'ın ne kadarı frost bolttu ki böyle hunharca arttırdılar?

çok fazla değil, frostbolt filler olarak kullanılıyo, genelde ice lance procları vs götürüyo dpsi, ama totale %10-15 bi ek dps yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

madcow said:

daha prieste buff nerf gelmedi. sp lerin halinden memnunlar heralde. hadi healerları gectim orta halliyiz de(guidde resto druid holy pala yok liderligi disc ile degisedegise gidiyoruz=))

Sp cok kotu ya tanklarla kapisiyorlar bizimkiler.

Absolut said:

Bu hal ile normal tanklayabilir miyim veya LFR mi kasayım daha?
Abso

tanklarsin ya Normal cidden çerezlik olmus hani son 2 boss biraz degisik onun disinda rahat.
Sosyal ağlarda paylaş

normali, 5 kisilik hc'lere gore ayalarmislar diye okumustum.

yeni girdigim guild normalini bitirdi hatta tank cok diye beni almadilar :(

Ertesi gun guild group ile cm yapalim dedik, partyde 10k dps i gecebilen olmayinca ilk bossu kesemedik tabi skyreach de, dusun yani bu adamlar normal highmaul yapabiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

atı alan üsküdarı geçti, warrior poh gibi olduğundan hunterı anca 96 yaptım.. Buna da nerf gelirse kapatıcam oyunu bu ne ya..

op class oynamayı bırakıp mekaniklerini veya oynamayı sevdiğin bir classı seçebilirsin belki, direk simcraft sonuçlarına göre class rollersen işin zor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...