Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Aaa yok yok silver proving grounds net lazım. Tanklar özellikle faillayıp faillayıp rage e girse de temel mekanikleri öğrenmeleri açısından çok önemli. Healerlar da undergeared giremiyorlar manaları bitiyor. Bence baya iyi bi fikir olmuş silver proving grounds, hatta raid finder için şunun goldunu isterlerde mükemmel olur (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Molten Core zor mu?
Tank olarak gircem belki ama daha önce healer ve DPS girmiştim 8 yıl önce falan tank olarak zor bişi var mı bilmiyorum.

Tek zorluğu sağdan soldan mal mal ninja pull yapan 13-14 yaşındaki ergenler. Yoksa 1 saatte biter taş çatlasa. Boss'ların falan herhangi bir zorluğu yok; düz dps yapınca ölüyorlar hemen.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar son olarak soruyorum, sp + lock var horde ve oynamak istemediğim mage+rog var çünkü ally ve auchiondounda sanırım low pop hala auc., bunlardan birini oynayan bir arkadaş, classın durumunu yaptıysa pvpdeki durumunu söyleyebilir mi?

10 dkya falan açıcam accountu ama ya bu accountu açıp priesti kasıcam yüksek ihtimal ya da 0dan hesap alıp bir 90 boostlayacam druid warr. hunter flm?

tek yoruma razıyım, daha öncede sordum biliyorum ama baya kararsız kaldım :p
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi gear spece göre değişiyor fakat main statlar değişiyor örnegin retri palayla oynarken geardaki srt, holy e gecince int oluyor seconday statlarda herhangi bir değişiklik olmuyor. mastery herzaman mastery kalıyor. Bir de ring,trinket,silah ve off-handleri her spec icin ayrı alman gerekiyor onlarda herhangi bir stat değişikliği olmuyor.

axe le ayni şeyleri yazmışız :)
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:

üf
http://i.hizliresim.com/DkQqO6.jpg

Yuh alabildin mi , spawnlaması bile efsane diyorlar bunun için :) Ben 1 gün LFR - Custom dan mount farm raidine katıldım 3 tane drop aldım, Nagrand 2 tane, Talador dan 1 tane :D , kurt için gold basım aldım hiç uğraşmadım, 3 tane kaldı , domuz, gronn birde talbuk :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...