Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Dün heralde oyunda bugüne kadar yaptığım en büyük faili yaptım , nagrandda kıçı kırık talbuktan ilvl 665 int trinketi düşürmüştüm ah piyasası 200k , dün akşam kafam güzeldi oynarken ,ah ye koydum , yarım saat sonra satılmış parası geldi sevindim fln , hiç maili incelemeden direk parayı alıp sildim.bagde total amounta bir baktım , şok! sadece 2k gelmiş,büyük ihtimalle o kafayla rakamı eksik girdim farketmeden alan ne sevinmiştir emenike ya :( bir ihtimal bug olmuştur diye page attım da muhtemelen benim mallığım :) neyse ders alındı bir daha ah de ancak ayıkken takılırım.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de çok şanslıyım WoD'da. daha 97 levelim. 4 epic rolladım quest reward, ıvır zıvırdan. 2 tanesini direk hiç kullanmayacağım. bir tanesini uzun süre kullandım. Tam değiştirecekken, değiştireceğim yeni item da epic çıktı filan.

bir de 4 tane epic follower rolladım. Süperler sfds.
Sosyal ağlarda paylaş

Bütün lvl3 upgradeleri aynı anda yapacak olsam lumbermilli silene kadar yaklaşık 6k resource birikmesi gerekiyor. Ki şu anda herşey lvl2. Başlangıç resourceları pek bişey istemiyor o yüzden leveling sırasında sıkıntı yok, iyi ayarlamışlar aslında. Ama o görüntüye aldanmayın, ilk işiniz lumbermill yapıp lvl2 upgrade patlatmak olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

dun daha yeni kasmaya basliycaktim warlockumu, uc kurus param var hepsini dagitmisim birakirken. cantalari falan bosaltayiim gereksiz seyleri satayim diye AH de falan takilirken item falan bi aratayim dedim. bi ring cikti 665 ilvl fiyat 2k. ayni seviye ringler 200k. son paramla kapiverdim hemen.

satsam mi taksam mi bilemedim simdi
Sosyal ağlarda paylaş

epicleri direkt satın ya paraya ihtiyacınız varsa

623 ilvl blue neck bile 5k'a gidiyorsa sadasd

ben exp'e 500g ile başladım, bütün büyük harcamaları yaptım şu an 15k para var hala. her hafta 1500g giderin olacak +2 roll için öyle hesapla. kenarda 20-30k durması çok iyi o yüzden. oynamasan bile raidde extra rollarda geride kalmazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

Bezerye said:
nagrandda kıçı kırık talbuktan ilvl 665 int trinketi düşürmüştüm ah piyasası 200k , dün akşam kafam güzeldi oynarken ,ah ye koydum , yarım saat sonra satılmış parası geldi sevindim fln , hiç maili incelemeden direk parayı alıp sildim.bagde total amounta bir baktım , şok! sadece 2k gelmiş

Marty said:

AH de falan takilirken item falan bi aratayim dedim. bi ring cikti 665 ilvl fiyat 2k. ayni seviye ringler 200k. son paramla kapiverdim hemen.

Adamlara bak ya organize trollüyorlar ahah
Sosyal ağlarda paylaş

10. yıl eventi aktif olmuş

http://www.wowhead.com/guide=2750/wows-10th-anniversary-november-21-january-5

mount'a akarım.

raid için : The ilvl requirement is 615

loot : There is no loot associated with the level 100 version of Molten Core except for the ilvl 640 helms, mount, Hatespark the Tiny and Flames of Ragnaros.

640 head düşüyor
http://wow.zamimg.com/uploads/screenshots/normal/304438.jpg
mount ach ile geliyor 100%
https://wow.zamimg.com/uploads/blog/images/6647.png
1 tane granted out of combat pet, 1 tane chance to drop out of combat pet
http://wow.zamimg.com/images/guide/anniversary/corgi2.png

1 title

pvp'den geliyor, yeni pvp alanı:

This is purely a deathmatch battleground.

Killing players makes you go up in rank and the ranks are taken from the original honor system.
The nod to the original honor system is purely cosmetic and it will be just a buff in that instance of the battleground.

Higher ranked players are worth more points when killed. This is a nostalgic nod to the old system. Example: a rank 1 player gives 1 point, a rank 14 player gives 14 points.

There are no additional rewards from this battleground besides the titles.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan heroicten bir itema ihtiyacım vardı queue geldi, 3 bossu krallar gibi kestik, 3. bosstan sonra gruptan attı sonra 5 sn de dungeondan attı.

acaba kicklediler mi dedim, ne kimseyle konuştum, ne dps'de geri kalmadım (hatta 1.ydim) sonra baktım sistem mesajı da gelmemiş you were removed falan gibisinden.

patlamış herhalde patchten beri millet ağlıyor raidlerden kickleniyor fln diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün gece 3 kere lfr denedim mc yi daha ilk trashlarda 50 yard ileri gidemeden wipe asdf. Aslında mc yi ilk raid olarak görün zorluk olarak eski flex şuanki normal raid seviyesi premade pugla kolay olurda hüloooo beleş mount ve 660 headi alalim quest itemlarla... diyenlerin suratına çarpıyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...