Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Çok hızlı kasmayın yav yavaş yavaş nasılsa aylar var önümüzde daha.
Ben yarın temiz bi kaybolurum sonra burada nasıl gidiliyor ne yapıyor bilgilerini alıp yavaştan levellama işine girmeye uğraşırım.
Sıra olmaz ise girişte güzel olur valla, şimdilik serverda sıra yok ama gece o saatte olur mu bilemiyorum bizim :P

Amerikada nasıl olmuş bilgisi olan var mı release?
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

frost magein raid dps'i
frostboltfrostboltforoafodsogrosrgslrg
proclayınca lance yada frostfire bolt
BU MUDUR ?
3 tane tuşu olan herkes yapar la bunu
(arada bişeyler atılabiliyo ama onun dışında BU NE LAN)

retri pala da öyle
3 tane kombo yap
patlat
3 kombo patlat

en karışıgı feral druid heralde
2 tane şeyi up tutman gerek !

Wow'a hoşgeldin.
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

mulgear6 said:

frost magein raid dps'i
frostboltfrostboltforoafodsogrosrgslrg
proclayınca lance yada frostfire bolt
BU MUDUR ?
3 tane tuşu olan herkes yapar la bunu
....
2 tane şeyi up tutman gerek !

Wow'a hoşgeldin.

forumda her oyun end-game'i ile ölçülüyor ya, eğer mythic yapıyorsanız (ki haftada 2 kez raid yapan bi guildiz biz bile biraz boss kestik :) ) boss mekanikleri aradaki farkı acaip kapatıyor. basit bir örnek malkorok'ta bir önceki 3 arcing smash nereye atıldı bilmezseniz BoY'da insta kill, ya da pride'daki maze fln.. hani klasik şunu soak et şurdan kaçı fln geçiyorum onlar zaten 10 yıllık mekanikler her oyunda var.
bence mythic yapmadan pve'sine kızamyın derim.
muhtemelen normal ve heroic'te de basit rotasyonlar sıkabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ben çıkış noktasının o olduğunu düşünmüyorum ya. eskiden rotation'ı becerememek gibi bir şey vardı. bir şeyi kaçırdın mı eksik yaptın mı rotation sıçabiliyordu ve dps chartta dramatik olarak düşüyordu. dpsler arasında farklar geardan bağımsız olarak dramatik seviyelerde olabiliyordu. adamlar öyle bir hale getirdi ki maymun olsa artık rotation'ı yanlış yapamaz, dramatik bir şekilde dps'de geride kalamaz.

şahsı görüşüm. tam blizzard kafası.
Sosyal ağlarda paylaş

yani demem o ki 3 tuşu hissetmiyorsun zaten sadece 3 tuşa basıyorsan o zaman faillediğin yerler vardır. hele progress se o 3 tuşu umursamıyorsun bile o kadar başka şey var ki seni zorluk açısından "check" eden.
onu da geçtim illaha 3 tuştan fazla arıyorsan warrior gladiator spec'i (eski fury diyorlar) enhance shaman eskiden olduğu gibi, bi de rogue'un subtetly'si. ya da sevmediysen mage'in başka spec'ini dene hiç olmuyorsa reroll. silahla mı oynatıyorlar frost mage anlamadım ki??

ama illaha bi noktadan sonra rotasyon kas hafızası olacak, o yüzden healer olabilir o daha durumsal tepkilere dayalı bir rol.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...