Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

S-H said:

Darksun said:

Solo birşeyler yapmak istiyorsanız mage/lock gidin, millet MOP da rare keseyim diye işkence çekerken hunter peti yollayıp afk oluyordu.

tanklar da öyleydi. warrior hariç, garibim :(

Ben feral dim =p rareların vuruş patternlarını ezberleyene kadar amma işkence çektim. Kesmek için türlü türlü şaklabanlıklar yapıyordum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Unleash the inner beast!

Feral aynı spekle hem tank hem dps olabildiği dönemlerde çok keyifliydi + raid saverdı. Şimdi eh işte normal bi dpsten/tanktan farkı yok sadece modeller daha güzel.

Ne ortalık druid mi kaynıyor? Ben de mi vazgeçsem? =(

Of çok kararsızım DK Shaman Druid arasında.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Unleash the inner beast!

Feral aynı spekle hem tank hem dps olabildiği dönemlerde çok keyifliydi + raid saverdı. Şimdi eh işte normal bi dpsten/tanktan farkı yok sadece modeller daha güzel.

paladin oyna sen ben shaman oynicam
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Unleash the inner beast!

Dk>Druid>shaman
resto oynamıyorsan eger ve raid yapıcam falan diyorsan shaman berbat ötesi hem elemental hem enhance. 565ilvl enhance shaman kastım wodta oynarım diye 520 ilvllı feral druidim daha fazla dps yapiyor. lvl 100de de değişen bir şey yok shaman forumları ağlama duvarına dönmüş. buff gelir ama 6.1 den önce zor yoksa bu halde bırakmazlar.

Unholy Dk süper bence spec olarak DKnın en güzel speci dpste de diğerlerine göre yukarıda ben olsam kesinlikle unholy tercih ederdim.

Druid bnm gözlemlediğim her speci cok iyi oldugundan cok fazla oynayan var MC raid yapıcaksan ve guildin hazır değilse Druidle guild bulmak zor olabilir gibi geldi bana onun dışında gayet oynanabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

frost magein raid dps'i
frostboltfrostboltforoafodsogrosrgslrg
proclayınca lance yada frostfire bolt
BU MUDUR ?
3 tane tuşu olan herkes yapar la bunu
(arada bişeyler atılabiliyo ama onun dışında BU NE LAN)

retri pala da öyle
3 tane kombo yap
patlat
3 kombo patlat

en karışıgı feral druid heralde
2 tane şeyi up tutman gerek !
Sosyal ağlarda paylaş

olorin84 said:

axedice said:

Unleash the inner beast!

Dk>Druid>shaman
resto oynamıyorsan eger ve raid yapıcam falan diyorsan shaman berbat ötesi hem elemental hem enhance. 565ilvl enhance shaman kastım wodta oynarım diye 520 ilvllı feral druidim daha fazla dps yapiyor. lvl 100de de değişen bir şey yok shaman forumları ağlama duvarına dönmüş. buff gelir ama 6.1 den önce zor yoksa bu halde bırakmazlar.

Unholy Dk süper bence spec olarak DKnın en güzel speci dpste de diğerlerine göre yukarıda ben olsam kesinlikle unholy tercih ederdim.

Druid bnm gözlemlediğim her speci cok iyi oldugundan cok fazla oynayan var MC raid yapıcaksan ve guildin hazır değilse Druidle guild bulmak zor olabilir gibi geldi bana onun dışında gayet oynanabilir.

abi su anlattıkların mopta geldiyse başına sen baya yanlış oynamışsın demek ki ench shaman'ı.. top dps ilk 3dü çünkü ench shaman mopta
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

frost magein raid dps'i
frostboltfrostboltforoafodsogrosrgslrg
proclayınca lance yada frostfire bolt
BU MUDUR ?
3 tane tuşu olan herkes yapar la bunu
(arada bişeyler atılabiliyo ama onun dışında BU NE LAN)

retri pala da öyle
3 tane kombo yap
patlat
3 kombo patlat

en karışıgı feral druid heralde
2 tane şeyi up tutman gerek !

4 tane frostboltla başlıyosun, proclayınca frosfire bolt, 5 icicle olunca veriyon frozen orb'u ondan sonra ice lance spama başlıyosun, bide etrafta mob varsa elementalin frost nova mob başına ice lance procu veriyo.

arcane de, 4 tane ab, procladıkça missile, 4 charge iken 1-2 daha arcane blast, hem max damage de vuruyosun hem de missile procluyo 0 dan başlamıyosun stacke. hiç proc yapmazsa arcane barrage atıp resetliyosun buffı, 0 dan ab atmaya devam. bide işte bittikçe cooldown.

Fire da pyro takibi, combustion, ve living bombu diğer moblara da spread yapan inferno blast takibi var o kadar.

ez dps, ez life

kafa en rahatı arcane, en çok dikkat gerektireni fire.
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

olorin84 said:

axedice said:

Unleash the inner beast!

Dk>Druid>shaman

abi su anlattıkların mopta geldiyse başına sen baya yanlış oynamışsın demek ki ench shaman'ı.. top dps ilk 3dü çünkü ench shaman mopta

Mop bitti yahu niye moptan bahsedeyim. Shamanı 6.0.2 gelmeden 1 gün önce boostaldım zaten mopa inanıp ama üzüldüm sonra :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...