Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

wod'un konusu degil ama vanilla sonrası kael'thas kadar guild dagıtan boss olmamıstır sanırım.

Aynen öyle. Kael the Guildbreaker diyordu millet.

Bizim guild için tam tersi oldu ama olay. Haftalarca Kael denedik, bıkmadan usanmadan. Kestikten sonra insanlar resmen hedefsiz kaldı ve raid çıkaramadık Hyjal ve Black Temple'a.

Kael'i kestiğimiz sabaha karşı da hayvan gibi bağırıp babamı aggrolayıp 'yat ulan hayvan herif' yemek enfesti sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

aptallar gemi görevlerini kısmışlar nihayet maksimum 18 saat olmak üzere. Görev geliyor naval treasure yapmam lazım level 3 shipyard ı açabilmek için, 3 gün diyor ödül 100 gold diyor, dalga geçiyorsun diyorum yok ciddiyim diyor :P Crewleri elf olsun diye bir tarafımı yırttım resmen şimdi bütün süreleri kısalttılar artık hepsini undead yapana kadar gemi basarım.
Sosyal ağlarda paylaş

wowhead in shipyard guide var herşey mevcut.

http://www.wowhead.com/guides/garrisons/shipyard

benim tavsiyem

1 Transport
2-3 destroyer
3-2 battleship
2 Submarine gitmek

level 3 shipyard gelince 2 carrier gelir biter işte :) Zaten kesin awakener mı ne alacağız order of the awakener faction undan. Kendisi hem destroyer hem battleship batırabilen tek gemi :D

Bunun dışında crew olarak işe yarayan çok az ırk var.

Blood Elf Crew Cuts the mission duration in half.
Goblin Crew Increases gold gained from naval missions by 100%.
Orc Crew Counters Icy Water.
Pandaren Crew Increases success chance on long (>1 day) naval missions.
Tauren Crew Increases the experience gain by 50% for all ships from a mission.
Troll Crew Successful naval missions have a chance to yield unlocked naval equipment.
Undead Crew Increases success chance on naval missions.

Blood elf ler çok lazımdı şimdi hotfix den sonra en uzun mission 18 saat olunca eski önemi kalmadı.

Orc crew bundan filoda 1 tane olsa yeterli çokda lazım değil direk icy water counterlıyorlar oda şu ana kadar çok çıkmadı açıkcası.

Undead crew en düzgünü, direk success chance veriyor.

Troll crew başarıya bağlı olarak gemiye takılacak ekipman verebiliyor. Aslında bu gerekli çünkü 20-25 follower ın her bir haltı yapabileceği gibi bir düzen yok. Sürekli o 2 ekipman slotunda ayarlama yapmanız gerekecek. Troller bu ekipmanları rasgelede olsa bedava getireceği için 500 resource bayılmaktan kurtuluyorsunuz.

Goblin feci gereksiz,tauren xp ye çok gerek yok hemen rare oluyorsunuz, epic olması için o kadar aceleye gerek yok :) Pandaren undead crew un yandan yemişi hiç gerek yok.

Bunların dışında murloc crew çıkıyormuş aman diyim bayağı rare gemiler direk destroyer ve submarine gemiye transport özelliği sağlıyor. 2 si bir aradalardan biri :D 2 rare gemi varmış böyle çıkarsa sakın çöpe atmayın.

Gemiler görev başarısız olunca batabiliyor, slotun birine unsinkable takıp yollarsanız batma olasılığı kalmıyor. Success chance biraz düşer ama gemiyi toptan kaybetmekten iyidir, çok iyi kombinasyon yakalaması bayağı zor , hele murloc gemisini kaybetmek acı verir kesin :p

İşe yaramayan dandik gemileri intihar görevlerine yollayın takılsınlar, başarılı olurlarsa ne ala, olmazsa yeni gemi yaparsınız nasılsa bayağı ucuzlar. İyi crew yakalayana kadar devam edin.

4 tane gemi bölgesi var kuzey batıdaki yer en dandiği ve burası hep açık, en dandik xp questleri burada çıkıyor. Diğer 3 bölge de önce blockade i kaldırmak gerekiyor. Bu temizleme geçici ve sanırım bölgeye göre en hızlı tekrar kapananı Güney doğu ve kuzey doğu kısımları. Blockade i açınca bir kaç gün görevleri yapabiliyorsunuz, görev süreleri kısaldığı için biraz daha anlamlı oldu artık.

Haritada yıldız şeklinde görevler belirli bölgede 1 gün açık kalacak bir buff açıyor. Oradaki görevler bonuslu hale geliyor. Bu salak görev zamanları ayarlanmadan evvel buff 1 gün açık kalırken görevler 2-3 günlüktü, mantığa bak.

Legendary quest de bunun üzerinden gittiği için illaki bunla uğraşmanız lazım :D

Sosyal ağlarda paylaş

yeni class/race olmayan paketlet benim gözümde direk fail zaten. Millet blizzcon da wod açıklandığında hype yaparken ben kolaya kaçmışlar diyordum. Yeni class ın balance ı , skinleri armor görüntüleri vs zor diye ısrarla yapmaktan kaçıyorlar. Pandaları neutral yapıp 2 tarafada itiştirdiler öyle yırttılar ama bir tbc değil :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...