Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

bu arada bu kadar yıldan sonra daggerlara taşşak takan blizzard'a buradan teşekkür ediyorum, hele freeform şeklinde sallanıyor olması akıllara ziyan. wow'u bırakmadan bana bunu yaşattıkları için gerçekten çok mutluyum. bir de death from above animasyonu çok mutlu etti. illidan reisin "you are not prepared" hareketini ingame yapmak gerçekten haz verdi.

http://eu.battle.net/wow/en/character/aggramar/Longtongue/advanced

sol sağ elimde taşşaklı daggerımı görebilirsiniz

rogues with balls /swag
Sosyal ağlarda paylaş

MMO Champion'da doğru kabul edilen son özet şöyleymiş:

You need either 8+ boss kills in HM from the same difficulty as you want a cache from.

OR you need 21+ boss kills in BRF on one difficulty lower than the one you want cache from ONE OF THESE KILLS MUST BE IN 6.1

All kills need to be loot eligible kills. (So it only counts once a week.)

For example if you want a mythic BRF cache you'd need either 8 mythic HM boss kills or 21 heroic BRF kills (one of which in 6.1) where you were loot eligible.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada şuna takıldım ben. Adam çatır çatır mythic kesmiş ben 1 tane boss kesmişim, item levellarımız kafa kafaya.

Ya bingildak guildinde sevilmiyor, adama loot vermiyorlar ya da follower görevleri, trash farm falan derken üst seviye loot almak baya kolaylaştığı için, hc raider ile mythic raider arasındaki makas nerdeyse tamamen kapanmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim üstümde gold ile alınan birşey yok, raid yapıyorsanı zaten bütün boe eşyalar trash farm ile alınıyor. Düzenli hc raid yapan bir ekibin çok ender ah ihtiyacı olur şu an ki sistemde.

Ama normal şartlarda, böyle ciddi mythic boss kesen ekiple, genelde hc farmlayan anca 1-2 mythic boss kesenler arasında 10-15 level item farkı olurdu. Şimdi bu rakam 2-3 lere düşmüş görünüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Bu arada şuna takıldım ben. Adam çatır çatır mythic kesmiş ben 1 tane boss kesmişim, item levellarımız kafa kafaya.

Ya bingildak guildinde sevilmiyor, adama loot vermiyorlar ya da follower görevleri, trash farm falan derken üst seviye loot almak baya kolaylaştığı için, hc raider ile mythic raider arasındaki makas nerdeyse tamamen kapanmış.

guilddeki en iyi gearlı adamlardan biriyim. genel olarak 680-684 bandından çoğunluk. leather itemları ve silahları en öncelikli olarak ben alıyorum.

kaç olacaktı ki zaten. brf hc ile hm mythic arasında ilvl farkı yok gibi bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Ama normal şartlarda, böyle ciddi mythic boss kesen ekiple, genelde hc farmlayan anca 1-2 mythic boss kesenler arasında 10-15 level item farkı olurdu. Şimdi bu rakam 2-3 lere düşmüş görünüyor.

Bunun birkaç sebebi var, ilki şans sana hc wf düşer ordan fark kapanır, garrison missionlarında şansın yaver gider, ama en önemlisi adam proper, optimal gearını kullanıyodur ondan düşük görünür item levelı.

Mesela mythic butcher agi trinket scales of doom,kromog normal agi trinketten 20 item level üstte olmasına rağmen aynı statlara sahip ve kromog trinket use olduğu için daha iyi.

Methodun rogue u noxe, halen 665 boe trinket kullanıyo mesela

Edit: fail link
Sosyal ağlarda paylaş

Osirix said:

6.1 geldiğinden beri hayvan gibi lagspike oluyor. raid chatte yazılanları gerçek zamanlı görebiliyorum, ben de yazabiliyorum ama başka bir şey yapamıyorum. bu sorunu yaşayan benden başka var mı aranızda?

her major patch ve exp basında yasanan problem o, servera fazla yüklenmeden dolayı kaynaklanıyo.

adamlar 10 yıldır serverlara bi çözüm bulamadı
Sosyal ağlarda paylaş

Her türlü enchantingi tavsiye ederim. AH'den mat çekip scroll'la, kârdasın. Herhangi bir yolla aldığın epicleri (LRF, Garrison Invasion, Normal Run, Bonus Roll, World Boss) vs. 30g ye vendorlamaktansa enchanter isen temporal crystal min 200g civarı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...