Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlords of Draenor Genel Başlık - 2

Gangren

Öne çıkan mesajlar

toggie said:

Enh shaman fire nova'ya nerf gelecek yakında.

6.1'de veya sonrasında gelecek muhtemelen, enha'ya rework falan lazım gear ile scale olmuyor. hatta açıklama yapmışlardı bu konuda, minör patch ile çözülecek gibi değil diye.

şu an single target dps'i bu kadar düşükken nerflenirse çöp olur iyice.

@bingildak

4+ target diyelim biz ona, oyundaki en kötü 2 target cleave enha shamanda olabilir.

@glatheros

shamanın dps specleri nasıl pvpde?

@FreEmoon

fighta göre melee-range oynaması zorlaşıyor öyle arada senin dediği gibi bir uçurum yok. bence raidte bol melee varsa melee oynaması daha zorlaşıyor.
koragh fightını niye abarttın anlamadım bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

yekeyeke said:

Warrior'u tank oynayasım var ama hiç tank olmadım bu kadar senedir. Zorlar mı lfr tanklık şu an? Üst başa göre belki normal ya da HC de girebilirim tankla ama...

lfr tanklık açıkcası hiçbişeyi zorlamaz, rahat yaparsın ben uzun zaman sonra dün hunterla girdim lfr ye 2-3 kez, hepsi çok rahat hatta hiç kasmadan bitti.Yani beni dğeil kimseyi kasmadı sdf Üzerimde de primal combat honor itemleri var xD
Sosyal ağlarda paylaş

surv hunter denmiş ben de bişey sorayım
noxxic'te 630 ilvl'lı surv hunter için single target dps'te 21k dps gösteriyor ama ben tam 630 ilvl olmasına rağmen 18k filan yapabiliyorum en fazla o da bala göte yani.
silahım dandik biraz (ilvl 610) ondan mı acaba? yoksa noxxic raid bufflarıyla filan mı hesaplıyor onu o yüzden mi?
Sosyal ağlarda paylaş

samaella said:

olm ilvl 655 oldu hala priestle vuramıyorum delirecem ya :D heallerken raide sp ler geliyo 20k la oynuyorlar ben target dummy abanıyom 13k anca çıkıyor.

abi o zaman bişeyleri eksik yapıyosun

youtube da highmaul - shadow priest pov diye aratıp videoları izle, adamların rotasyonu nasıl, nerde pot cd acıp abanıyolar dikkat et, biyerleri kaçırıyosun muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...