Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Delusion - Twisting Nether

suBzer0

Öne çıkan mesajlar

Neyseki ne bu guildle tanışıklığım var ne onlarla oynadım ne de başka bir şey. Başlığı görüp geldim ve cevap verdim. Bazen o kadar saçma sorular soruyorsunuz ki sırf eleştirmek ve konuşmak için, dışardan insanlar bile beziyor. Misal ben. Sana ne arkadaş değiştirmemiş devam etmişler soruya bak neden değiştirmediniz ismi. Hayatının en büyük problemi bu mu?
Sosyal ağlarda paylaş

Ben cevap vereyim guildin GM i olarak.. Toggie'nin genel tarzıdır bu , ışık üninin kampüsünden böyle adamlar çok çıkmaz ama büyük ihtimal servisle okula gidip gelen tiplerden arkadaş..Neyse ; guild zaten öyle yüksek başarılar elde etmek için , progress yapmak için filan kurulmadı ;bizim eski delusion da oynayan arkadaşa tesadüfen kalmış guild herkes çıkınca , bizde dedik hazır lvl 25 guild girelim oynayalım.. Nanaja da bizle oynuyordu zaten ama GM filan uğraşamam demişti..

Ayrıca diğer arkadaşımı hiç tanımam ama onun cevabıda yeterli ; sanane?
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/read.php?2,3594648

Bölüm yöneticilerinin yapılan aşağılama ve eleştirilere göz yumarak hareket etmesi ve sadece topic kitmelesi bu platformun ne kadar sağlıksız ilerlediğinin göstergesidir.

Ve son olarak;

300.000 tane şımarık kendini bilmez üye ile ugrasacagımıza, 150.000 tane adam gibi adamla muhattap olur burda birşeyler paylaşiriz daha iyi.

Başka hiç bir yorum yapmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

micha said:

Forum yetkilisi yok mu ?

Şu başlığı kaldırsak tartısma olmasa.
Teşekkürler.

Talebinize karşılık olarak kapatıldı topiciniz.
Aşağılama ve hakarette çizgi aşıldığında edit/uyarı veyahut gerekliyse ban olarak müdahele ediyoruz.

Her Eleştiri,Karşıt görüş göstereni rapor ettiğinizde size açıklamıştım suç değildir diye lakin anlayamamışsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Regalya said:

micha said:

Forum yetkilisi yok mu ?

Şu başlığı kaldırsak tartısma olmasa.
Teşekkürler.

Talebinize karşılık olarak kapatıldı topiciniz.
Aşağılama ve hakarette çizgi aşıldığında edit/uyarı veyahut gerekliyse ban olarak müdahele ediyoruz.

Her Eleştiri,Karşıt görüş göstereni rapor ettiğinizde size açıklamıştım suç değildir diye lakin anlayamamışsınız.

Talebimiz üzerine herhangi bir inceleme veya uyarı yapılmaksızın ilgili başlık sadece kilitlendi. Kullanıcı sözleşmesi itibari ile gereken cezalar verilmedi. 2004 yılı ikinci hesabım olan micha olarak bilinsemde pepelekten bu yana sevdiğimiz forumu karşımıza almak istemiyoruz.Bununla ilgili sponsor firma ve ihbarweb.org.tr den tarafınıza yazı geçilmiştir.
İncelemede aşağılamaya istinaden mudahaleler yapılmadığı taktirdirde hukuki yola başvurulacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

işte böyle şeyler yazıyorsun sonra insanlar dalga geçince rencide oluyorsun. "hukuki yollara başvuracakmış" bir de tehdit ediyor neye istinaden başvuracaksın hukuki yollara ben onu çok merak ettim. hangi avukata göstersen su konuyu götüyle güler. O yüzden sen daha fazla rencide olmak istemiyorsan artık aptalca şeyler yazma gerisini de zamana bırak. Zamanla hepsi unutulur gider.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet herseye sacma veya değil cevap atmak yanlış. İfade etmeye çalışmakta yanlış. Hatta benim bazı savunmalarım bile ban niteliğinde .
Gereğinden fazla uzatıldı. Son sayfada yapılan konuşmalar hiç hoş değil. Bayan arkadaşımızın konuşması üzerine yapılan benzetme ve doğulu arkadaşımızın ses tonu ve siyaset vb.Ayıp boyutunun üstünde şeyler.
İkincisi bırak neremizle gülerize cevap atma hakkı ve savunmasıda sana düşmüyor. İnternet yasası kanun ve içeriklerini aç bir oku istersen. Dahada savunmayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

AHAHAHAHAHAH wow ile alakam yok gelip okiim dedim adam topikten dolayı avukata başvururum demiş . Gram cesaretin varsa git başvurda biz burada ağız tadıyla bir gülelim ya :D Sonra bıdı bıdı yapmış aşağılıyolar diye, e yavrucağız seninle uğraşmıcaklar kimle uğraşacaklar hukuki falan diyosun daha nolsun ahahahahahahah
Sosyal ağlarda paylaş

Son birkere daha yazayım gereken uyarılar editlemeler hatta ban yapıldı(Sizin küfürlü postunuz da dahildir buna)eleştiri ve karşıt görüş suç değildir forum ortamının parçasıdır.

Her eleştiriyi yada fikrinizi desteklemiyeni rapor edip ceza almasını bekliyorsunuz..asılsız itaflarla kendinizi haklı gösterme çabasından vazgeçin.

Dipnot : konu dahilinde istediğiniz merciye başvurmakda özgürsünüz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...