Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bitcoin #2

cempostaci

Öne çıkan mesajlar

Korax said:

fizban said:

PARACARD WEB MC yaziyor bende. Ben bu arada Garanti'den swift yapabilmek icin ticket actim BTC-E'de.

abi sunu yaparsan haber verirmisin topicte
abi denemek icin bi kac dolar olsa onu da gondericem de, adamlar Details of Payment: FFC ACC.9311.23440 ACC ID S*******E yazin demisler (* yerine rakam var iste), garanti sadece rakam yazdiriyo.

baskasi girip oraya bakabilir mi ya, anlamak icin tek degisen sey orasi mi diye? details of payment ne cikiyor btc-ede?
Sosyal ağlarda paylaş

hastir ya diğer kartın limiti doldu diye yandexe attım parayı şimdi ne geri alabiliyorum ne de btc e ye ataibliyorum limiti çok azmış bunun

aman dikkat edin commissions and limitations kısmına. para yatırırkenkiler yalan ama transfer ederken aylık 40k limit var ve exhange hede hödösü derken o limit doluyor bok gibi 40k rublem kaldı içerde oynatamıyorum 1 ay beklicekmişim şimdi dsfds
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

NolaxThensbane said:

tamam beyler ben yöntemi buldum cayır cayır akıyor anında paralar yatıyor ama komisyon ne durumda henüz bilmiyorum

NolaxThensbane said:

kazanıpta söylemeyenin paraları 1tl olsun götüne girsin!!

arayı kaçırmışsın koç

NolaxThensbane said:

yandexte hesap açtım

1000ruble yatırdım yaklaşık 27küsür dolara tekabul ediyor
1000rubleyi alfacashier yardımıyla btce usd hesabına aktardım burada 49ruble kadar daha kesti

hepsinin işlemi anında oluyor hiç bekletmedi
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...