Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Brezilya 2014 Dünya Kupası

Cons

Öne çıkan mesajlar

DarKRideR said:

Arjantin maks 1 farkla falan alır. Kolombiya - Yunanistan maçı gibi olursa 2-0 falan belki alır. Ona pek güvenmeyin.

Iran açık ara turnuvadaki en iyi savunma takımı, savunmalarıyla herkesten puan çalabilir.

Ama işte bunun yanında turnuvadaki en leş hücum takımı diyebiliriz. Hücum opsiyonu zerre yok. Zayıf ve mal Nijerya'ya karşı bile pozisyon bulamadılar asdfasd

Arjantin maçında skordan kaçmalı, direkt sonuç odaklı Arjantin alır girmek daha mantıklı olur. Handikap vs. imkansız değilde çok zor bana kalırsa

iranın savunması vs almanyanın atağı dediğimizde error veriyor yalnız.

arjantine biraz güveniyorum nedense.

belçika maçı konusunda emin değildim sadece ama bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Lectre said:

DarKRideR said:

Arjantin maks 1 farkla falan alır. Kolombiya - Yunanistan maçı gibi olursa 2-0 falan belki alır. Ona pek güvenmeyin.

Iran açık ara turnuvadaki en iyi savunma takımı, savunmalarıyla herkesten puan çalabilir.

Ama işte bunun yanında turnuvadaki en leş hücum takımı diyebiliriz. Hücum opsiyonu zerre yok. Zayıf ve mal Nijerya'ya karşı bile pozisyon bulamadılar asdfasd

Arjantin maçında skordan kaçmalı, direkt sonuç odaklı Arjantin alır girmek daha mantıklı olur. Handikap vs. imkansız değilde çok zor bana kalırsa

iranın savunması vs almanyanın atağı dediğimizde error veriyor yalnız.

arjantine biraz güveniyorum nedense.

belçika maçı konusunda emin değildim sadece ama bakalım.

Iran hepsine direnir. Hani Almanya-Fransa vs. allahın emri galibiyet yaz ama işte fark yemezler onlardan da

Queroz feci defans takımı kurmuş. Hani yerel lig tecrübesi olan adamları 1 sene de nasıl bu hale getirdi anlamak güç. Geçen yıl Asya Kupası'nda tam tersine feci hücumcu bir takımlardı.

TD farkı işte.

Iran cidden harika savunma yapıyor ama, çok dirençli takım. Bakalım akşama ne olur bilmem de ben handikapsız, skor beklemeden Arjantin galibiyeti basıp geçeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...