Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Ben denedim çilek muzu beğendim. Çikolatadan sonra değişiklik olsun diye aldım, şimdi çikolatayı da alacağım evde ikisi de bulunsun. Ama çilek muz iyi yani yenir.

Bi tarafların ağrıyorsa gerçek bi erkek gibi ağrıyı görmezden gelebilirsin. Ya da fason bi erkek gibi eklem ağrılarını azaltan glucosamine alabilirsin. İstersen evdeki promosyon hiç açılmamış glucosamine haplarını sana göndereyim B)
Sosyal ağlarda paylaş

Wrist flexor kasımda 2-3 aydır ağrı vardı, özellikle biceps çalışırken. Tam ağırlığı yerine koyarken bir ağrı giriyor fena birşey. Ağırlığı yavaş bırakmak gerekiyor.

İnternette biraz araştırdım, wrist flexor ve extensor kaslarını stretch yapmadan biceps'e girişmek hiç iyi değilmiş. Bir de ihmal ettikçe biceps gelişiyor, 15 kg dumbell'e geçtim mesela, wrist flexor güçsüz kalıyormuş.

Milletin ileri seviyede durduğu yerde kolu ağrıyormuş. Bırakıp, ara vermek de düzeltmiyor, 6 sene ara verip tekrar biceps çalışmaya başladığı gibi ağrı yaşayanlar var.

Bunları duyunca wrist curl ve reverse wrist curl ekledim programıma. Bu ön kol kaslarını da boş bırakmamak lazım. Bakalım birkaç haftaya ne tür bir etkisi olacak.

Sizin yorumlarınız, benzeri ağrınız var mı :P?
Sosyal ağlarda paylaş

Human Hair AND Duck Feathers

L-Cysteine is an amino acid used in dough conditioners, softening mass-produced breads. It's made from human hair or duck feathers. 80%of L-cysteine is made of human hair, McDonald's uses the duck feather variety in its Baked Hot Apple Pie and Warm Cinnamon Roll.

Insan sacimi yediriyorlar bize?
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün de deadlift aceleye geldi, öyle olunca hoşgeldin siyatik ağrısı :(. Sağ belden bir giriyor, sağ alt bacağı da ağrıtıyor, yürürken zorluyor. 2-3 dk sonra açılıyor, sonrasında 30 dk treadmill'de bile koşabiliyorum. Çok acayip ağrılar, spor sağlığa zararlı mıdır nedir :P.

Form doğru, ağırlık da çok değildi. Stretch ve boş barla yapmadan bu tür kritik hareketlere girişmeyeceğim artık, öğle arasına çalışmayı sıkıştırayım diye sakat kalacağız valla :D.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...