Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

vücut geliştirme #4

AthleT

Öne çıkan mesajlar

tiLi said:

napiyosunuz abi adam sakatmis
benim tavsiyem band pull-apart ve bandla face pull
doktora git de sakatligini bi anlayalim

Eyvallah hacim yapayim ben bunlari.

Doktora gitmedim cunku ayda 1-2 kere chiropractor'a gidiyorum zaten mecbur. Skolyoz var omurgada. Ciddi bisey gorseydi soylerlerdi orda ki adamlar baya iyi, guveniyorum yani.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Jaegerın bi resmi vardı parkta, hani ayaklardan kendini tepeye sabitlemiş havada asılı mekik çekiyor. Onu salonda hangi alette deneyeyim ve nasıl girilir o pozisyona? Geçende bi vidyoda gördüm özendim asd

Mekikleri zaten en dik pozisyonda baya geriye yatarak yapıyorum, bunu da yaparım heralde. Diye umuyorum.

http://sociorocketnewsen.files.wordpress.com/2014/02/abc919a5jw1e9yfkuohysj20hs0np0w6.jpg?w=580&h=773
Sosyal ağlarda paylaş

simdi diyelim elimizde max 20 kilo olabilen bir dumbbell var. bununla bazi kas gruplarini 10-12 tekrar ve 4 set cok rahat cikabiliyorsak, tekrar sayisini artirmanin bir zarari olur mu? yoksa salona baslayana veya yeni agirlik alana kadar bu tekrarda tutmak mi mantikli?
Sosyal ağlarda paylaş

sabah kendimi bok gibi hissederek yataktan kalktım. başağrısı, halsizlik...

aynaya baktım ve tamamen kütük gibiydim, ne hacim var ne birşey... (şu an neredeyse 0 carb ve oldukça az kalori tüketiyorum günlük ihtiyacıma kıyasla)

bu ay boyunca 3-4 kilo verdim zanlediyorum.

herneyse; tuvalet ziyaretinden sonra tartının üstüne hopladım ve 73.2 kiloydum. Şu anki amacım kilo vermek olmasına ragmen yine bir mutsuzluk, tatminsizlik...

kendimi gym e gitmeme ikna etmem oldukça uzun sürdü, (şu şartlarda aslında gitmemek daha dogru olurdu belkide) ama yinede gittim; bok gibi hissederek, başım agrıyarak gittim ve bu halde 20 gün önce ulaştıgım bench press 1X maxımı(95kg) deneme niyetindeydim (tabiki en az 4-5 set ısındıktan sonra).

barı tutamacdan aldım, dikkat dağanıklıgı ve diğer etmenler sag olsun kaldıramadım tabiki...

sonuç ''roll of shame''

son 2 aydır haftada 7 gün gidiyordum gym e (ağırlık + cardio her gün)

bu, ara vermek için güzel bir işaret oldu bana.
Sosyal ağlarda paylaş

abi naptın çat diye karb dır yagdır kesilmez azar azar düşürürsün onun dışında haftada 1 yada 2 kez direk 0 carb yaparsın şok amaçlı, güç düşüşü olmaması lazım fazla, karbdan azalttığını protein ve sebzeyle hatta saglıklı yagla doldurman lazım böyle halsizlik falan isteksizlik varsa kastan kaybediyosun demektir emeklerin boşa gitmesin bide zaten diyettesin hafta da 1 rest day çak vucudu dinle bu olay biraz da piskolojik uf ya carb yiyemiyorum kesin halsiz olucam diye diye insan kendini mal yapıyo motivasyon çok önemli
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...