Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

CuteButPsycho said:

En az 2 aydır ranked maç oynamıyorum. Ligin son sırasında 0 puanla duruyorum. Ligden de düşmüyor. inaktif olunca düşmesi lazım değil miydi bunun? Rito bana güzellik mi yapıyor nedir bunun olayı?

Edit: baktım en son 19 eylül'de oynamışım.

artık bronz-gümüş ve altın liglerde erime yok. yani düşme yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Bloodless said:

Beyler şu aralar Zed'e sardım fakat çok fena dayak yiyorum. Ne item kasmam gerekir? Recomended falan gayet iyi oluyor oyun sonunda ama çok pahalı farm yapamadığımda zıçıp kalıyorum. Nasıl farm yapılır? ne bileyim skill önceliği Q mudur? Combosu WEQ mudur? yani taktik verin la azcık. Tuvalet kağıdı gibi kenara atıyorlar valla.

p.s. neredeyse tüm buildleri inceledim :(

brutalizer ---> cutlass ----> botrk ----> ghostblade ----> defensive item araya botunu sıkıştırıcan işte brutalizer dan sonra cdr veya mobility split push/ team fight ne oynicaksan ona göre birini seçersin.

genel olarak böyle diyebiliriz ancak match upına göre araya bi hexdrinker atabilirsin mesela syndra'ya vs karşı oynarken. high skill cap champion zed ladder tırmanıcam diyosan gold ve altında hiç zaman harcama bence ama keyiflidir baya keyif almak için oynuyosan gogo
Sosyal ağlarda paylaş

Bloodless said:

Beyler şu aralar Zed'e sardım fakat çok fena dayak yiyorum. Ne item kasmam gerekir? Recomended falan gayet iyi oluyor oyun sonunda ama çok pahalı farm yapamadığımda zıçıp kalıyorum. Nasıl farm yapılır? ne bileyim skill önceliği Q mudur? Combosu WEQ mudur? yani taktik verin la azcık. Tuvalet kağıdı gibi kenara atıyorlar valla.

p.s. neredeyse tüm buildleri inceledim :(

brut + vampiric scepter öncelikle mahvolmuş bitiriyon sora son fısıltı bitiriyorsun (istersen youmunun 2. itemını da alabilirsin önceden farm ve zamana dayalı ekstra goldu iyi oluyor) sonra youmu bitir hydra ya da bt çık bot cdr botu En sona randuin ya da ofansif bişey cıkabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
DRaGoN_SLaYeR said:

yeni sezon başladı, ilk 10 dereceli sonraıs çok saçma yerlere atıyomuş, 10da8 yapanlar bile bronz a düşmüş, dereceli girmeye korkuyorum lan bildiğin. Var mı duo?

(MMR Season 4 + 1200) /2 = Starting MMR for Season 5
Sosyal ağlarda paylaş

westte oynuyorum evet, gerçi çok oynuyorum da sayılmaz.
geçen sezonun bitmesine 1-2 ay kala falan oynadım ranked, sonra bıraktım hemen. 2 aydır oynamıyodum hiç, 1 haftadır falan yine hafiften aram oynamaya başladım.

lee ile yetemiyorum artık ya. jungle da yoruyor zaten lanedekilerle gank kavgalarını falan kafam kaldırmıyor artık.
support oynadım geçen sezon daha çok, junglerlara da gelmeyin dedim botlane'e. kafa rahat oh.
bana jungle falan kaldığında da sejuani aldım son zamanlarda, dedim ağır faillamayın, ben ult. atınca kazanırız sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...