Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

benim ego sorunum yok, senin argümanın acayip saçma.

"2 kill verdiyse kötüdür" hıhım evet.

hayır bi de kendin söylüyosun, öldülerse karşılarındakiler daha iyi oynamışlardır diye. o ana kadar iyi oynamış olmaları o andan sonra da daha iyi oynayacakları anlamına geliyormuş veya diğer ikili için tam tersiymiş gibi
"2 kill verdiyse kötüdür, kötüyse oyun çevrilmez".

oldu peki.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

hayır bi de kendin söylüyosun, öldülerse karşılarındakiler daha iyi oynamışlardır diye. o ana kadar iyi oynamış olmaları o andan sonra da daha iyi oynayacakları anlamına geliyormuş veya diğer ikili için tam tersiymiş gibi

oldu peki.

iyi de ben hiç bir yerde oyun çevrilemez yazmadım ki :D saçmalayan sensin, okuduğunu anlamıyorsun sonra argümanların saçma diyorsun.

ben erken dakikalarda bi lane karşısındakine 3-4 kill veriyorsa kötü oynuyordur dedim. gidip bana yıllardır duo oynayan pro oyuncu vs pug duo örneği veriyorsun.

oyun da çevrilemez değil öyle tek ultiyle falan çevrilmesi zor dedim. umarım anlamışsındır yada anlama banane sdafas
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

k1nJo said:

oldu peki.

iyi de ben hiç bir yerde oyun çevrilemez yazmadım ki :D saçmalayan sensin, okuduğunu anlamıyorsun sonra argümanların saçma diyorsun.

ben erken dakikalarda bi lane karşısındakine 3-4 kill veriyorsa kötü oynuyordur dedim. gidip bana yıllardır duo oynayan pro oyuncu vs pug duo örneği veriyorsun.

oyun da çevrilemez değil öyle tek ultiyle falan çevrilmesi zor dedim. umarım anlamışsındır yada anlama banane sdafas

örneğimde bi sıkıntı yok,
S-H said:

7-8dk'da 3 kere ölüyorsa rakibine kötüdür bu kadar basit.

şu kafaya göre onların da kötü olması lazım. genellemelerinin ne kadar aptalca olduğunu göstermeye çalışıyorum.

bi de -artık kim okuduğunu anlamıyorsa- sanki ben gerideyken tek ultiyle %100 çevirme garantili yazmışım gibi en kötü senaryoyla gelip ama böyle olursa çok zor o yüzden katılmıyorum demek gerçekten ayrı bi kafa.
Sosyal ağlarda paylaş

evet kötü oynayabilirler hala aynı şeyi söylüyorum, doublelift'in %100 soloQ win rate var mı sanıyorsun, kötü oyunlarının olmadığını falan mı düşünüyorsun ?

ben takım kötü olduktan sonra jungle ile oyun taşımanın zor olduğunu söyledim olay bu. sen de sejuyla daha kolay olduğunu söyledin, ben de seju falan farketmediğini söylüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

evet kötü oynayabilirler hala aynı şeyi söylüyorum, doublelift'in %100 soloQ win rate var mı sanıyorsun, kötü oyunlarının olmadığını falan mı düşünüyorsun ?

ben takım kötü olduktan sonra jungle ile oyun taşımanın zor olduğunu söyledim olay bu. sen de sejuyla daha kolay olduğunu söyledin, ben de seju falan farketmediğini söylüyorum.

olay %100 winrate'i olup olmaması değil. olay lane'lerde earlyde hayvan gibi kill verildiğinde dahi oyunun çevrilebilmesi.

onların pro olup olmaması da önemli değil. lanede sıkıntı yaşayan adam fightlarda çok iyi iş çıkarabilir veya tam tersi, lane'i ezen adcnin positioningi 0'dır her fight başı yakalanıp ölebilir vs. bu tüm soloq için geçerli bi şey.

yine de kötü giden oyunu çevirmenin de en kolay yollarından birisi aoe. sejuani de baya iyi o açıdan. üstüne bi de mobile.
Sosyal ağlarda paylaş

Sejuani ile oyunun başında jung temizlemesi vs zor oluyordu ama şu yeni gelen sunfire benzeri olan jung itemi biraz toparladı. Zamanlama doğru yaptıktan sonra oynaması kolay hero, ben jungler olarak oynamaktan kaçsamda kalırsa sejuani oynuyorum. Erken oyunda takım biraz sabrederse özellikle ulti geldikten sonra gank baya rahat oluyor. Jungle öğrenmek isteyenler için iyi bir tercih. Ulti'si TF değiştiriyor evet ama soloQ işte, 4 kişiye ultiyi tuttursanda adam akıllı pozisyon almayan, zamanında engage yapmayan adamlar olunca bazende yapacak birşeyin kalmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...