Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

DoruK

Öne çıkan mesajlar

türk serverında insanlar bireysel yetenek olarak çok farklı değil westten, lane aşaması yaklaşık aynı yani
ama 10. dakkadan sonra değişiyor işler
vision control yok
takım oyunu yok
split push falan kavramlardan çakan diamond ligine kadar yok
maksimum miktarda flame var
diamond'da bile pick'leri saçma sapan yapıyorlar
diamond'da bile item alırken ezbere alıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

abi konu oyun olunca uzak durulması gereken 3 millet var
brezilyalılar, ruslar ve türkler. hadi bi de bonus polaklar olsun.
zaten polaklar hariç hepsinin kendi serverı var öyle düşün. riot'ın en sevdiğim hareketi şunları direk kendi serverlarına kovmaları yani.
bi polakların yok onların da çoğu eastte takılıyor zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Promenader said:

gankplank mordekaiser falan nasıl eskisi gibi mi yoksa yeniler arasında silinip gittiler mi ?

Ben sezon 5'te çok maç yapmadım ama ranked maçlarında ikisinede denk gelmedim. LCS vs'de de tercih edilmiyor. Çok oynanmaması bazende iyi olabiliyor gerçi, karşındaki adamda sana karşı nasıl oynayacağını bilemiyor vs. Bu bahsettiğim Master, challenger seviyesi değil tabiki :)

k1nJo said:

abiiii 1 haftadır clg-tsm hype'ı dönüyordu etrafta.
şu hype için izliyim dedim iyi ki izlemişim tek kelimeyle efsaneydi ya of of.

Ben yeni izledim, gerçekten güzel maç olmuş. TR'den de bu adamlara kafa tutacak çocuklar ne zaman çıkacak bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Normalde west'te oynuyorum fakat yeni sezonda ofisten bir arkadaşla oynarız diye TR'de yeni bi account açtım. Şimdi ben kısa sürede plat oldum o silver'da kaldı. Ranked oynayamıyoruz haliyle. İş güçten dolayı çok sık oynayamasamda, TR'de Duo oynayacak birilerini arıyorum. Şuan Plat 5'im, tercihen top lane, kalmazsa jungle/sup oynuyorum. Plat Diamond seviyesinde ranked oynamak isteyen varsa haberleşelim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...