Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Liebe said:

totemic said:

bu pri - sec hesap olaylarına giren var mı?

bizim arkadaş alıyo oyunlar veriyor bana sec hesap olarak. ama ben anlamıyorum nasıl secondary nasıl primary oluyor, ben bu hesabı 3. bir kişiye verince noluyor mesela?

Arkadaşın oyunlar için aldığı hesapları kendi ps4'üne farklı bir kullanıcı ile ekliyor ve o hesabı ayarlardan ana hesap olarak etkinleştiriyor. Ana hesap olarak etkinleştirdiği anda jargonda bu hesap arkadaşın için "primary" oluyor. ps4'ünde primary olarak belirlediğin hesaplar ile login olmadan da diğer tüm kullanıcılar ile bağlanıp oynayabiliyorsun ve arkadaşın kendi günlük kullandığı hesabı ile oturum açtığında bu primary hesaplara ait oyunları oynayabilir.

Bu hesabı sana verdiğinde, zaten arkadaşın tarafından ana hesap olarak etkinleştirilmiş olduğu için primary yapamayacağın için, sen bu hesabın secondary kullanıcısı olmuş oluyorsun. Farklı olarak sen bu hesaptaki oyunları oynayabilmen için liebe hesabından çıkıp, bu hesap ile login olman gerekiyor.

Arkadaşın bu hesabı senin dışında başkalarına da vermesi durumunda, onlar için de hesap secondary kullanımda olacaktır. Eklemelerinde bir sakınca olmaz lakin, hesap ile aynı anda sadece 1 kişi oturum açabileceği için, ya sen yada bu 3.şahıs dönüşümlü olarak login olup oynayabilirler.
Sosyal ağlarda paylaş

Kasım plus oyunları Walking Dead Season 2 ve Magicka 2 başka ne var bilmiyorum artık AAA oyunları dışında para vermeyeceğim arkadaş hep bende olanları veriyorlar.

Edit: The Walking Dead Season 2 (PS4)
Magicka 2 (PS4)
Dragon Fin Soup (PS4, PS Vita, PS3)
Mass Effect 2 (PS3)
Beyond Good and Evil (PS3)
inviZimals (PS Vita)
Sosyal ağlarda paylaş

Hiç unutmam sene 1997 senelerce yılmadan simcity 2000 oynamış birisi olan ben farklı bir şeylerin arayışına girmiştim tam da o sırada Constructor çıkmıştı. Ne büyük bir eğlence ve keyifti benim için yapı olarak aynı olmasalar da meğer aradığım oyun buymuş. simcity 3000 1999 da çıkana kadar yılmadan defalarca oynadım bu oyunu.

İki gün önce PS4 avatar kısmına tıkladım bir baktım işçi vs gözüküyor hemen Constructor canlandı kafamda bir de ne göreyim gerçekten onun karakterleri imiş oyunun HD versiyonu yapılıyormuş PS4 için. Umarım aynı keyifli dakikaları geçirmemi sağlayabilir.

http://www.youtube.com/watch?v=MYvQ1hcD1pg
Sosyal ağlarda paylaş

2 versiyonu var zaten 1tb ve 500gb arada çok fark yoksa 1tb olanı almanı tavsiye ederim. Hem daha hafif olduğu söyleniyor nasıl becerdilerse artık. AAA oyunlar genelde min 45-65gb arası oluyor konsol update edeceği oyun için genelde min oyun alanı kadar yer ayırmanı istiyor e bu da yine 50gb gibi düşünülürse 500gb olanı çok kolay dolabiliyor. Bende sadece oyun saveleri ve settings vs gibi şeylerin kapladığı alan 8,3gb gözüküyor şuan.
Sosyal ağlarda paylaş

1 TB ya da 500 GB'dense yeni model olmasına bakın. Daha az ısınan ve daha sessiz olan.

Fin said:

4-5 TB harddisk ekleniyor ya
bu haftasonu gidip yapıcam
5tb 300$ gibi bişi sanırım sdf

Dinlenme modu ile ilgili sıkıntı çıkabiliyormuş bu kadar büyük disk takınca. Araştırmadan almayın.
Sosyal ağlarda paylaş

bence bimeks bi'para kampanyası varken denk getir.
2. kol bedavaya geliyor. Geçen sene aralıkta almıştım ben de
bir de aldığım pakette olmamasına rağmen bir oyun hediye etmişti bimeks.. abidik gubidik yerlerle aynı paraya geldi.

n11 ve gg'a eklektronik alette güvenmeyin bence. tamamen satıcı insiyatifiyle işleyen yerler. hadi oyun falan alsan np ama ps4 alıcaksın.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...