Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

Tahmin ettiğim gibi TR storeda da Black Friday indirimleri var. Bu arada bir şey keşfettim istisnasız her büyük indirimde oyunlar bir önceki indirime göre 25-30TL daha ucuza satılıyor. Ah kaçırdım diye hayıflandığım oyunlarda daha çok işime geliyor.

Büyük yapımların çoğunda fiyatlar US ile kafa kafaya geliyor tabi kurdan dolayı ama BlazBlue gibi oyunlarda nedense fark baya var US 15$ iken tr storeda inmiş hali 73TL. Ama COD Deluxe 90$ iken 239TL.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu olay en korktuğum şey online fpslerde zaten fırlama tipler mouse klavye ile her oyunun bokunu çıkarıyor şimdi pc ye remote play gelirse yandık demektir. Gerçi benim pc ile ps4 yan yana ben de yaparım çok gerekirse ama öyle oynamak istesem zaten konsol almazdım. Umarım bir ayar getirirler de online oyunlarda çalışmaz ya da aktarımda ping olur fln.
Sosyal ağlarda paylaş

mantıklı olabileceği tek senaryo olarak aklıma ps4 exclusive olan bir şeyi pc'de oynama isteği geliyor ama exclusive IP'lerde gameplay tamamen pad için hazırlanıyor, hani neden pc'de stream etmeye gerek duyasın anlam veremedim.

onun dışında millet competitive şeylerde avantaj sağlamak için kullanır. sony buna neden yatırım yapıyor onu anlamak zor.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunlar dökülmeye başladı 1 yıl içinde PS2 oyunlarının çoğu bu şekilde sunulmaya başlanacakmış tabi gelen feedbacklere göre hareket edeceklermiş. Bu hafta çıkacak olan oyunlar:

Dark Cloud (SCE Worldwide Studios)
Grand Theft Auto 3 (Rockstar Games)
Grand Theft Auto: San Andreas (Rockstar Games)
Grand Theft Auto: Vice City (Rockstar Games)
Rogue Galaxy (SCE Worldwide Studios)
The Mark of Kri (SCE Worldwide Studios)
War of the Monsters (SCE Worldwide Studios)
Twisted Metal: Black (SCE Worldwide Studios)
http://www.youtube.com/watch?v=mwL2hSXX-z0
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...