Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Playstation 4 - Fun and Video Games - II

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

bu legit midir acaba ya

http://www.ebay.com/itm/PSN-CARD-SONY-PlayStation-Network-Card-50-for-40-EMAIL-DELIVERY-/321686963856?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item4ae6098690

pff vazgeçtim adam daha dün ID'sini değiştirmiş. böyle daha legit gözüksün diye olabilir sanki. daha önce steam tradelerden canım yanmıştı zaten lel
Sosyal ağlarda paylaş

Kendi fisini elektrikceye goturunce ceviriyorlar normal prize. Oyunlar genelde US psnde ucuz oluyor gerci dolar aldi basini gidiyor ama en kotu ihtimalle 30TL cebinde kalir zere TR psnde yeni cikan buyuk yapimlar 189-209TL arasinda satiliyor.

Cok sik indirim oluyor 1-2 ay bekleyip cogu oyunu %50 fiyata denk getirebilirsin US PSN ile ayni sekilde TR psn indirimleri de iyi oluyor. Buyuk oyunlar US psn, Indie oyunlar TR psnde ucuz oluyor genelde. Bu sitede belli oyunlar var fiyatlari oldukca iyi piyasasina gore.

http://gamedealdaily.com/playstation-4/

Bir de sayet psn ile kutulu oyun fiyatlari cok fark etmiyor ise 15-20TL kazik olsa bile kutulu almak daha mantikli en kotu ihtimal 80TL ye fln gidiyor cebine parasi geri gelir he tabi ben oyunlari saklarim kendime diyorsan o zaman go go ps store. Mumkunse bir arkadasini daha bul hesaplari ortak kullanin boylece yari yariya dusumus oluyor verilen para hem istediginizde ayni anda bile oynayabiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

oo last of us remastered 15 dolares, alayım asfs

ya bu arada babam zaten elektronikçi benim, ona desem zaten iş kovalıyor evde sürekli yapayım diye asfasd hatta izne çıktığında kırıp baştan yapıyor. Ona veririm oyalansın işte de hiç ederse gg olmasın kablo

gerçi standart enerji kablosu, en kötü çıkar alırım. ps3'ün de yedeği vardı da bulamadım. O olur mu? Ucu aynı gözüküyor çünkü
Sosyal ağlarda paylaş

ps3'ü tam sattıktan sonra çıkmıştı, hep içimde ukteydi ztae nasdfsda

ya benim bir uk bir tane de tr hesabım var. US te vardı ama mailini bile hatırlamıyorum. Sanırım buradan ortak FIFA'ya girmiştik o hesapla 5 kişi falan o gitti.

Bu UK'yi US adresine çevirsem dolara geçer mi? 15 dolar daha pahalı geliyormuş UK?

PS3'te olmuyordu sanırım. Yeni hesap mı alacağım oradaki gibi :(

Ya da mesela şu indirim sitesi gibi sitelerden key alsam her yerde oyunu girebiliyor muyum? Region lock vs. olayı var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...